Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Örömmel várom a válaszokat??

Örömmel várom a válaszokat??

Figyelt kérdés
Oltatlan vagyok egyelőre. Mindenki aki beoltatta magát azzal jön, hogy nyugodtan adassam be a covid vakcinát mert kiskorunkban is kaptunk védő oltást, pedig szerintem a két dolgot ne tegyük össze.
2021. okt. 8. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Örömmel válaszoltam.
2021. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy,tapsold meg magad.
2021. okt. 8. 15:56
 3/20 Argloss ***** válasza:
64%
Gondolom igen, bár nem értem, hogy a leírás hogyan kapcsolódik a kérdéshez.
2021. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
Hát ne adasd be. Egyéni döntés. Csak majd ne rinyálj, ha kiüt a vírus, és ne könyörögj az életedért :D
2021. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én már voltam covidos és nagyon súlyos volt, akkor sem rinyaltam senkinek.
2021. okt. 8. 16:01
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
De mire várod örömmel a válaszokat? Gyakorlatilag nem kérdeztél semmit.
2021. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Ok. Én voltam a 4-es. Én is voltam, és nekem is kemény volt. Igaz engem se érdekelt volna ha belehalok, mert gáz az életem. Viszont inkább le injekcióztattam magam. Ha elhatározom hogy megdöglök, azt tudom fájdalom mentesebben is csinálni, mint ez a vírus :)
2021. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
A covid oltások kísérleti fázisban lévő vakcinák, ami meg is látszik a mellékhatások, oltás utáni halálozások gyakoriságából, míg a gyerekkori, illetve más (akár utazáshoz szükséges) oltások évtizedek óta működnek és biztonságosak.
2021. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Bármilyen kérdést írtam semmi nem volt jó, így mérgemben így hagytam. Tudom nem jó a kérdés de remélem akad olyan ember aki megérti. Sajnálom. A kérdésem az volt, hogy sok ismerősöm mondja hogy nyugodtan oltasam be magam mert ez a vakcina is ugyanolyan mint amit csecsemő korban vagy iskolás korunkban kaptunk. És arra voltam kíváncsi, hogy más hogyan gondolja ezt hogy tényleg ez a vakcina is pont olyan?
2021. okt. 8. 16:12
 10/20 Argloss ***** válasza:
29%

Többféle kötelező oltásunk is van és mivel nem mind ugyanannak a betegségnek a megelőzésére vannak, így azok sem egyformák. Ez a kérdés így alapvetően hülyeség.

Van olyan Covid oltás ami ugyanolyan technológiával készült, mint a kötelező oltások, meg vannak amik újabb technológiára épülnek. Alapvető célja ugyanaz, megelőzni a súlyos lefolyású betegségeket, meg pénzt gyűjteni.

2021. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!