Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Janssen COVID vakcinát (3.)...

Janssen COVID vakcinát (3.) kaptam majdnem 4 napja, a karom még mindig fáj - meddig?

Figyelt kérdés
...Eléggé szükségem lenne a karomra a munkám miatt (zenész). A bal felkaromba kaptam, be is lilult, de nem csak az a rész fáj, hanem az egész izom. Alvásnál is, napközben is zavar hétköznapi dolgokban. Teljesen pihentetnem kellene? Most kenegetem meg borogatom, meddig tarthat ez?
2021. okt. 9. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
nekem elmúlt 4 nap után, bár ennyire nem volt erős fájás
2021. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is kb 5 napig éreztem, bár nem fájt nagyon
2021. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm :) Akkor bizakodom, hogy holnapra elmúlik.
2021. okt. 9. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Remélhetőleg nem kell amputálni a karod ezek miatt a gyilkos vakcinák miatt... azt se tudod mit nyomnak beléd és hasznodra sem válik. Most került kórházba a 3x oltott unokatestvérem. Más nem maradt, csak imádkozunk érte... szóval kb. ennyit ér az oltás!
2021. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez már így fog maradni.
2021. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Janssenből nem csak 1 kell?
2021. okt. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De igen utolsó, egy kell. Én se értem a kérdezőt.
2021. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2021. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, Janssenből egy kell, de én 3. oltásként kaptam (két Sinopharm után).

Élek még, semmi gáz :D csak a Sinopharm után kb semmi karfájdalom nem volt, ezért meglepődtem a 4-5 napig tartó fajdalmon most.

2021. okt. 15. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!