Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez hogyan lehetséges?

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, soha semmilyen vírusos betegséget nem kaptam el. Gyerekbetegségeim se voltak, pedig mindkét tesómon végig mentek. Influenzám se volt még soha és a párom mellett voltam a lakásban, mikor szenvedett a covidtól, azt se kaptam el. Ez hogyan lehetséges? Lehet hozzá köze, hogy ritka 0- a vércsoportom?
2021. okt. 11. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Valszleg különösen erős az immunrendszered. A vércsoportnak is köze lehet hozzá.

Én szintén A-s vércsoportú vagyok. Rajtam gyerekkoromban átment minden nyavaja, influenza szezonban első vagy második voltam a családban, aki elkapta. Most felnőttként viszont elkerül a betegség. Legalább 3 éve nem voltam betegszabadságon.

2021. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy valóságos csoda! Gondolj bele milyen nagyszerű lenne, ha sem öregednél és meghalnod sem kellene.

Képzeld el, a most élő emberek közül milliók sohasem halnak meg!

2021. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első! Köszönöm a válaszodat. Nekem is gyanúm a vércsoport, mert apám is ilyen volt. További jó egészséget kívánok neked ☺


Második! Minimális túlzas se dicsekvés nem volt a kérdésemben. Tényleg érdekelt, hogy a vírusokra miért nem fogékony a szervezetem. Nyilván másra meg jobban..

2021. okt. 11. 11:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!