Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szurkáló érzés a húgycső...

Szurkáló érzés a húgycső nyílásnál. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Másfél hónapja vesekővel kerültem kórházba, de öt nap után hazaengedtek. Zinnat-ot írtak fel, azt beszedtem, mert gyulladásom is volt. Rá két-három hét tünetmentesség után itthon kihordtam a kő egy részét. Urológus zúzásra írt ki, de később se röntgenen, se ultrahangon, se a kezelőgépen nem láttuk már, de a vesevezeték tágult volt, ami fajdalmat okozott. Ez csökkent, mikor a háziorvos Cifloxin-t írt fel. Ettől viszont hüvelygyulladásom lett (nyomás érzés a nagyajkakba és a csikló környékén) , és a baloldali petefészkemnél begörcsöltem. Nőgyógyász megvizsgált (kínok között), felirta a Macmiror Complex hüvelykúpot. Ma tettem fel a nyolcadikat. Mikor felkeltem, hirtelen, pár pillanatig tartó szúró érzés hasított a húgycső nyílásnál, mintha egy tűvel megszúrták volna. Kisse égő érzés is jelen van. Nem állandó, de azért elég zavaró! A napokban is észleltem, de akkor nem tudtam behatárolni, milyen érzés is ez. A kúptól lehet? Most használok ilyet először. Pisilés után törlésnél érzékelem, hogy a csikló vagy a húgycső nyílás (nehéz megállapítani) elég érzékeny, érintésre kellemetlen.

3 éve nem voltam együtt senkivel, a vizeletem tiszta, mennyisége megfelelő, nem fáj, nem nehézhes a pisilés, max sűrűn megyek, mert a vesém miatt sok vizet iszok. Megyek majd dokihoz, de három hét után tud fogadni,addig is jól esne egy-két megnyugtató szó. Volt ilyen valakinek?


Hosszúra sikerült, de így átláthatóbb a sztori. Válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. okt. 12. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Felfázás.
2021. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!