Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Karantén esetén a lakásban...

Karantén esetén a lakásban tartott kutya sétáltatása hogyan oldható meg?folyt..

Figyelt kérdés
A páromnál enyhe fertőzést mértek! Nekem semmi bajom! Van egy kiskutyánk, akivel sétálni kell naponta legalább 3x! Hogyan tehetem meg? Soha nem végezte még benn a dolgát, ha nem vihetjük le sétálni, akkor ez nem számít állatkínzásnak?

#sétaséta
2021. okt. 19. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem semmi bajom"

Akkor vidd te sétálni.

2021. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Senki nem mehet ki a lakásból!

Nincs, aki sétálna vele, higyan oldjam meg?

2021. okt. 19. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha neked nincs bajod, nem vagy beteg, nincs semmi tüneted, akkor te mehetsz. De csak te.

Egyébként ki fog rátok nézni? Senki. Se reggel, se este.

2021. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki mérte az enyhe fertőzést?

Kaptatok karantén határozatot?

2021. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Így :D


[link]

2021. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Körbe-körbe.
2021. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van védettségid, akkor nem számítasz hivatalosan kontaktszemélyhez, így Te mehetsz attól függetlenül, hogy valaki covidos a háztartásban. Hülye szabály, de hivatalosan ez az álláspont.
2021. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ki látja ha este leviszed? A rendőrök a 10 napos karantén alatt egyszer csengettek be hozzánk, annyit kértek igazoljam magam és pá puszi. Voltam lent szemetet kivinni stb, mert nem rohadhatott ránk a gané 10 napig. Covidos voltam teszt alapján én is meg a párom is, de az 5. emeleten 10 napot töltsön szemétdombom a jó édes anyjuk! Vidd le a kutyát ne kínozd emiatt a baromkodás miatt!
2021. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem fogom kínozni, fsz-en lakunk.Senkivel nem találkozom séta közben, hogy lehet ilyet kérni?Hogyha azt mondták volna, hogy ne talalkozzunk senkivel, szt elfogadom. Egy kis városban nem kell félni a tömegtöl!
2021. okt. 19. 22:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Le kell szarni az egészet és az állattal törődni, az fontosabb mint ezeknek a népirtó szarháziaknak az elvárása, hogy zárkózz be mindennel együtt... az állat gondozást igényel, nem azt, hogy kínozzák ha egyszer azt szokta meg amit! Vidd ki ahogy szoktad ha nem vagy rosszul! A covid alapon is tünetmentes sokaknál.
2021. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!