Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon sok az új fertőzött,sze...

Nagyon sok az új fertőzött,szerintetek most mi fog történni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 25. 17:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%
Semmi
2021. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
58%
Remélem semmi.
2021. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
73%
Mindmeghalunk!
2021. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
74%
Panik
2021. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%

Bezárnak az iskolák, visszajön az idősek sávja, kijárási tilalom lesz, ezért mindenki felvásárolja a húst meg a budi papírt. Csak az mehet ki aki kutyát, macskát anyóst sétáltat.

Vásárolni csakis szkafanderbe és 3 maszkal lehet menni, és egy boltba max 20 ember mehet be egyszerre...



Ja vár ez már megvolt.


Akkor... Valószínűleg semmi.

Aki oltakozott talán túléli, és aki nem, az is talán túléli. Aki nem, annak meg úgyis nyóc.

2021. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
71%

Semmi.

De legalább látszik az oltás értelme nulla.

2021. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem megint nem kapnak kezelést lassan a rákosok, elhalasztják a szem, csipőprotézis stb. műtéteket. Megint nem lehet majd apás szülés.

Megint egy rakat embernél nem fogják diagnosztizálni a betegségeit. 2-3 évre fognak nyúlni a nem fizetős várólisták.


Szerintem még egy hétig nem zárnak.

2021. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
55%
Távoktatás :D
2021. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
69%

Mit szeretnél?A legtöbb ember semmit és igazuk is van

Max a maszkot tudom elképzelni hogy újra maszkabál lesz az utcán és mindenhol.Alig várjuk már hogy ne kapjunk túl sok levegőt.Minek az,igaz?

Úgyis mindmeghalunk legalábbis egyszer biztosan az hétszentség

2021. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy az oltatlanoknak lesz egy-két korlátozás pl.: nem mehetnek étterembe, ilyesmik.


Nem bántom az oltatlanokat de azt aki oltott szerintem logikátlan lenne bármiben is korlátozni (mert akkor mire is jó a kártya?!) . Bár az is igaz nem a logika mentén szokás döntéseket hozni , ahogy azt az elmúlt év tapasztalatai mutatják.


Esetleg még maszkviselés tömegközlekedési eszközökön (mindenki számára).

2021. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!