Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltottak miért ilyen...

Az oltottak miért ilyen agresszívek és erőszakos és utálkozók?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy neten, facebookon is, az oltottak agresszívek, ellenszenvesek azzal aki oltatlan. Kevesebb olyat látok, hogy oltatlan esne neki az oltottnak, mert beoltatta magát, ellenben rengeteg oltott esik neki az oltatlannak, hogy felelőtlen, laposföldhívő, gődényhívő, gődényista, vírustagadó, oltásellenes, oltástagadó meg minden ilyeneket hordanak össze!


Ez mire jó? Mi köze van másnak ahhoz, hogy ki oltatja magát, ki lesz kísérleti alany, ki milyen kockázatokat vállal? Miért oltassa be magát olyan ember aki, egészséges, ha elkapta/elkapja a vírust nem lesz/volt semmi komoly baja. Jó az immunrendszere. Aki meg beteg és rizikós lenne neki a természetes fertőződés, az oltassa magát, de ne bántson másokat! Nincs igazam? Elvileg ez "védőoltás" lenne, tehát védenie kéne azokat, akik oltva vannak. Vagyis ha ők 2-3 oltás után is félnek, akkor nem az oltatlanokkal van a baj, hanem ezekkel az istenverte, hamis vakcinákkal, amik nem védenek, sőt sok helyen olvasni, hallani, hogy súlyos károkat okoznak emberek egészségében.

Én nem oltattam be magam és nem is tervezem. Átestem a covidon, nem tartom rizikósnak magamra nézve, mert nem voltak súlyos tüneteim, amik miatt féljek egy újabb fertőzéstől ha netán elérne.

E mellett én kiállok ha utának az oltottak ha nem. De ha utálnak is magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt. engem nem érdekel hányszor oltott egy ember, ő dolga, ő baja, ő szerencséje lesz.



2021. okt. 26. 13:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
43%
Te valami fordított univerzumban élsz? Olvasd el bármelyik Portfolio covidos szakcikk kommentjeit, lassan senki más nem konnentel, csak oltásellenesek. Olyan stílusban nyomják, hogy az döbbenetes.
2021. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
De nem arra értem, hogy leírja valaki, hogy az oltás nem jó különféle megnyilvánulással... hanem egy másik ember ellen támad. Engem támadtak meg oltáspártiak azért, mert leírtam, hogy nem oltatom be magam és nem bízok ezekben a vakcinákban, veszélyesek lehetnek. Erre kaptam hidegemet-meleget, hogy laposföldes, gödényista, oltásellenes, vírustagadó f*sz meg ilyenek...
2021. okt. 26. 13:38
 3/41 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes, én nem tapasztaltam ezt. Én be vagyok oltva, de tökéletesen megértem aki nem oltatja be magát. Ha nem kéne utazgatnom a munkám miatt, jó magam sem kértem volna az oltást. Egyébként én pont fordítva tapasztalom a dolgokat. Inkább azok szólnak le akik nincsennek beoltva, és hülyének néznek mert én "az idióta azt se tudja mit adtak be neki, lehet ez viszi a sírba" sz9veget már kaptam.Mondjuk engem nagyon nem érdekel, ki oltotta be magát vagy ki nem. Nem is téma nálam.
2021. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%
Én azt mondom, aki oltakozni akar, az nyugodtan csinálja, aki nem akar, azt hagyják békén. Nem vagyok vírustagadó, rokonaim közül is elkapták néhányan. De amit az oltások körül csinálnak, az már kissé túlzás. Aki be van oltva, az mégis mitől fél? Nem mindegy neki, hogy mások oltottak-e vagy sem?
2021. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
52%
Az oltatlanokra sem kevésbé igaz ez. Sőt... többször olvasom azt, hogy az összes oltott meg fog dögleni az oltástól, mint azt, hogy az oltatlanok halnak majd bele a covidba.
2021. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
50%

Az utálkozás, fröcsögés nem az én stílusom, nem kéne így kommunikálni. De én is haragszom az oltatlanokra. Ennek két oka is van:

Ha sokan kapják el a covidot, főleg az oltatlanok kerülnek intenzívre. Ha sok az oltatlan, sokan kerülnek oda, előbb-utóbb betelhetnek ott a helyek. Ha betelt helyett mellett lesz egy durva balesetem, akkor azt elég valószínű, hogy nem élem túl. (Ez a forgatókönyv egyre inkább valószínűtlenebb, már elegen oltattak szerintem, hogy ne fordulhasson elő. De mondjuk három hónapja még nem ez volt a helyzet.)

A második ok: minél többen fertőződnek meg, és minél tovább produkálnak vírust, annál nagyobb a valószínűsége, hogy olyan variáns mutálódik ki, hogy a jelenlegi oltások szart se érnek. Értelemszerűen ha valaki oltott, akkor kevésbé valószínű, hogy elkapja a vírust, illetve kevesebb ideig hordozza, gyártja a vírust, mint oltatlan korában.

2021. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
64%
Én már 3 oltást is kaptam,de nem vagyok argesszív senkivel.Aki nem akar ne oltasson,az ő baja.Unokatesómék 3-an is elkapták,már ők is oltottak azóta.Mindenki maga dönti el.
2021. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%

Én pont fültanúja voltam egy nagy vitatkozásnak a buszon. Néni meg bácsi ült egymás mellett, a nénike erőszakosan bizonygatta, hogy márpedig "maga meg fog halni, ha nem oltatja be magát!" a férfi visszaszólt, hogy ez f@szság, az egész vírus kamu, néni is mondta a sajátját... fél órán át veszekedtek. (Sajnos otthon hagytam a fülesemet :D)


De most komolyan: minek ezen vitatkozni? Mindenki döntse el maga, a többiek véleményét meg tartsa tiszteletben.

2021. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
71%

Azt, hogy ez mire jó, nem tudom. De pofázhatnak, acsarkodhatnak nyugodtan, bármilyen jelzővel illethet, lehülyézhet akár. Mert az egész rendszer, az egész világon szinte, az ő oldalukon áll jelenleg. A törvények, szabályok, rendeletek őket támogatják.

Ellenben egy oltatalannak, oltásellenesnek ha túl nagy a pofája, akár a tek is elviheti, lesújt rá a törvény szigora.

Kb, mint a náci németországban, egy német bármikor pofánvághatott egy zsidót, mert a törvények olyanok voltak, hogy ezt lehetővé tették. Most ez van, képzeld el mi lenne, ha háború lenne, vagy zavargás.

2021. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
52%

Leírom, mert talán még nem veszélyeztetem ezzel a 4-es kategóriámat.


1.

Én pont ellenkezőjét látom. Mindenhol birkáznak minket.


2.

Az érveitek minden logikának ellentmond.


Ellent mond annak, amit az oltásokról tanítanak nemhogy középiskolában, de már általános iskolában is.


Ellent mond annak, amit a maszkról mondanak szakemberek, azaz, hogy megfogja a nyálcseppecskéket, amiken utazik a vírus, így védi a maszkos a környezetét, tehát tényleg véd.

Olyan emberek eddig is viseltek maszkot, akiknek az immunrendszert jelentősen gyengítő kezelésük volt. Itt, az oldalon is ír néha egy csontvelőtranszplanton átesett ember. Ez azt jelenti, hogy egy ideig nem is volt fehérvérsejtje, steril szobában volt.

Ők is kimehetnek (egy idő után) az utcára, maszkban, nyilván azért, mert a maszk véd.

Akkor szerintetek a korona ellen nem véd?


Ellent mond az alapvető emberi jellemről és a történelemről tanultaknak, amikor azt gondoljátok, hogy az egész világ összeesküdött ellenünk és szándékosan hazudnak.


Bántó, amikor szemtől-szemben nem hisztek kórházi dolgozóknak, gyászolóknak, poszt-COVID-osoknak.


Ne haragudjatok, de nevetséges, amikor úgy beszéltek a szervezetetekről, mint egy jó barátról, emberről, szerelmetekről.


Ha az immunrendszeretekben bízva nem oltotok, az olyan, mintha a vezetési képességeitekben nem bízva nem kötnétek be a biztonsági övet.

Mellesleg az immunrendszer általában a túlműködése által okoz problémát. Olvassatok róla.

2021. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!