Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A járvány új mérőszáma nem a...

A járvány új mérőszáma nem a fertőzöttek nem az elhunytak száma, hanem a kórházi ápolásra szorulók, akkor a mai 1800-as számra mi a kormány válasza?

Figyelt kérdés

Megy a duma hgy nem az a lényeg hányan fertőzöttek hanem hányan kerülnek a fertőzés mkiatti rossz állapotban kórházba.


Na kérem mára 1800 ember van emiatt kórházban.

A múlt heti érték 3,5x-ese!


Akkor mi lesz a következő hárító duma, hogy mi a lényeges szám, ha már ez nem jött be?


2021. okt. 27. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem mostanában csak oltatlan ismerősöm kapta el a covidot, szóval gondolom a "kérd az oltást" lesz a duma.
2021. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Nekem mostanában csak oltatlan ismerősöm kapta el a covidot,"


Nekem meg kórházban van egy 2x oltott (KÉTSZER!!) idős ismerősöm coviddal.


Én meg 1x se vagyok oltott (nem is leszek) és szarok az egészre.


Na?

2021. okt. 27. 09:57
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Igazad van. Bezárni mindent, kötelező maszkviselést a zuhany alatt is, aki nincs beoltva az ne mehessen SEHOVA (még ha éhen is hal emiatt). A kisvállalkozásokat kivéreztetni a lezárásokkal, majd akkor lesz szép új világ ha csak a nagyvállalatok maradnak és az oltott übermensch.
2021. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Igazad van. Bezárni mindent, kötelező maszkviselést a "



Nem ez volt ám a kérdésem!! ez mellédumálás!

2021. okt. 27. 09:59
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

És mi a gond? Ez nem mellébeszélés.

Valóban nem az a lényeg, hogy hány olyan fertőzött van, akinek semmi baja sem lesz, hanem a kórházba kerülők száma.

Ez elég logikus.

Itt a nagy mellédumáló te vagy. Gondolom, ez a tipikus kérdés, amikor senki válasza sem lesz jó, csak esetleg azé, aki hajlandó veled együtt utálkozni.

2021. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
eza kérdés csak provokáció
2021. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

"Én meg 1x se vagyok oltott (nem is leszek) és szarok az egészre.


Na?"

Buta vagy. Engem egyébként nem zavar, de azért szomorú hogy még reklámozod is.

2021. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"És mi a gond? Ez nem mellébeszélés."


Az a mellébeszélés hogy a kormány azt pofázta míg sok volt a fertőzött de kevés a kórházban levő hogy nem érdekes hány fertőzött van az a lényeg hányan vannak kórházban (mert kevesen voltak...)


De mára sok a fertőzött IS , meg sokan vannak kórházban IS.


Most vajon mi lesz a köv mentegetőző duma, ami felé lehet táncolni? most már a ferzőzöttek száma kilőve (mert az sok és nő...) a kórházban levők kilőve mert a számuk magas és nő..... vajon mi lesz az újabb mentegető duma?

2021. okt. 27. 10:14
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Előbb-utóbb kiderül, hogy az oltottak robbannak le. Ismerős pár napja jött ki a kovidosztályról, egyedül ő nem volt beoltva, mindenki más 2x is. Ez ki fog lassacskán szivárogni.
2021. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Előbb-utóbb kiderül, hogy az oltottak robbannak le."


így van. Na ez lesz még a Watergate.

2021. okt. 27. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!