Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid vakcina után, ha megfert...

Covid vakcina után, ha megfertőzödöm, akkor a vakcina inkább árt vagy segíthet?

Figyelt kérdés

Ha teszem azt, beadatom az oltást, hazafelé elkapom a buszon a vírust, akkor az oltás miatt még gyengébb lesz az immunrendszerem, vagy esetleg megkezdődhet az antitest gyártás és segít meggyógyulni? Függ-e ez az eltelt időtől/napok számától?

Melyik vakcina ebből a szempontból a jobb választás?


Azt már csak félve kérdezem meg, mi van ha épp fertőzött az illető és úgy kapja meg az oltást. Tesztelni ugyanis nem tesztelnek előtte.



2021. okt. 28. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Elméletben ronthat a helyzeten, a gyakorlatban én így jártam (oltás után közvetlenül kaptam el) és semmi nem történt, pár napig t@knyosnak éreztem magam és kész.
2021. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen oltást kaptál?
2021. okt. 28. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szputnyikot. Az első adag után kaptam el a covidot.
2021. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Apósom úgy kapta az első adag Pfizert, hogy már fertőzött volt, de nem tudott róla. Elég vacakul érezte magát kb. másfél hétig, erőtlen volt, fáradékony, nagyon köhögött, kb. olyan volt neki, mint egy durvább influenza. Utána megkapta a második oltást is, amikor már felgyógyult, az tudomásom szerint meg se kottyant neki. Nem tudnám megmondani, hogy az oltás ártott vagy használt-e ebben a felállásban, de szerintem nem is lehet.
2021. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kèrdező!Szedjèl jò sok gyògyszert, pirulát,vakcinát,kemikáliát!

Nem kell gyümölcs, zöldsèg, olajos magvak!!!Minek, ha pirulákban is be szedheted a vitaminokat, ásványi anyagokat.Ja ès ne felejts el mindent fertőtlenìteni maga körül, hogy el ne kapj valami betegsèget.

Nagyon rendes, jò állampolgár vagy!

Mindìg azt csináld amit a hájfejű jò indulatú csak a pènz számìt,főnökeid mondanak, előìrnak neked, mert mindìg a te javad akarják!

Rövidesen azt akarják, hogy èvente 26szor oltasd be magad Covid ellen, mert qrva jòt tesz neked!

Sok sikert

2021. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, nem vagyok oltva, de nagyon úgy fest, hogy kötelező lesz vagy elvesztem az állásom... Ezért kérdeztem, hogy most, hogy egyre több a fertőzés, mennyire veszélyes oltatni, ill. melyiket válasszam, ha muszáj lesz.
2021. okt. 28. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mi az összefüggés? Oltattam magam, és télen szedek C+D vitamint. Ezzel egyidőben eszek sok gyümölcsöt zöldséget, magvat, stb. Miért írod úgy, mintha nem lehetne ezeket egyszerre? :D

Eleve az oltás csak akkor ér bármit, ha működik az immunrendszer...

2021. okt. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kèrdező!

Sajnos egyre inkább úgy nèz ki, hogy választani kell!

Továbbra is birkakènt meghunyászkodsz ès egy szaros cèg rabszolgája leszel, akik kènyük kedvükre azt csinálnak veled amit akarnak, vagy kilèpsz a saját bilincseidből ès megalkuvás nèlkül, szabad emberhez mèltòan folytatod az èleted.Ha az emberek, ember mòdjára viselkednènek, akkor mindenki ezt tennè ès bezárhatják, a hiteleken,a vègtelen kizsákmányoláson alapulò pènzrendszerüket!!!!!!!

2021. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Gyanítom, neked nincs veszélyben az állásod és a megélhetésed jelenleg? Sőt, valószínűleg soha nem is volt.
2021. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na látod, ez a leggusztustalanabb dolog az egèszben.Sarokba szorìtanak, fèlelemben, feszültsègben tartanak.Ha mindìg csak meghunyászkodsz, az egèsz èleted ìgy fog telni neked, a gyerekeidnek ès azoknak a gyerekeinek ès ìgy tovább.Nem elèg, hogy a fèl èleted egy cègnèl nyomod le èhbèrèrt azèrt, hogy a munkádbòl milliárdosokat gyarapìts. Most már az egèszsègeddel,a szabad akaratoddal is rendelkezni akarnak.

Mi lesz a következő lèpès?!

Tudod mi?

A totális kontroll!!!

Amúgy èn nem bántani akartalak, ès tisztában vagyok, hogy ez nagyon nehèz kèrdès, mert èlni kell valamiből ès családot kell eltartani, viszont komoly szemlèletváltásra van szüksèg, mert pszichopata oligarhák rabszolgája lesz az ember!

Nem erre születtèl se te,se mások!

2021. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!