Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik olyan oldal , ahol...

Létezik olyan oldal , ahol beírhatom a tüneteimet és az kidonja hogy mi a problémám , betegségem?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Webbetegen van tünetellenőrző, de én nem bíznám a netre a diagnózist. Kb. minden tünetre 8-10 különböző betegséget fog kiadni.
2021. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
googlbe ha simán beírod jobb találatokat kapsz
2021. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen oldalak, de semmi értelmeset nem ad ki.

Kiváncsiságból teszteltem megléö diagnózist, teljesen mást mutatott, illetve az esetel többségében valami tragikus eredmény (Rák vagy hasonló) is feldob, amitöl aztán végképp pánikba esnél.


Az ilyen gondokra "találták ki" az orvosokat, ök jobban értenek hozzá!

2021. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hiba és butaság online diagnosztizálni.
2021. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
2021. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Ami viszonylag megbízható az a www.orvosiegyetem.hu. Igaz hat évet kell várni, mire betölt az oldal és bizonyos bonyibb betegségeket még akkor sem tud felismerni.
2021. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a Nosaltyn vagy hol van ilyen funkció, beírod mid van és összerakja a receptet.
2021. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6. Jaj ugyanmár. Az a bizonyos oldal már csak egyetlen találatot tud adni, kovid meg kovid meg posztkovid meg longkovid meg ótassál mert jujjkovid oszt ennyi. Ezért fordulnak egyre többen az öndiagnózishoz kényszerűségből mert még a neten is érdemlegesebb információkhoz jutnak.
2021. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Írd ki ide Gyakori kérdésekre a tüneteidet! Itt rengeteg az önjelölt, profi orvos, akik annyira értenek az orvosláshoz (is), hogy egyből megmondják, hogy mi a bajod!

Persze, szinte mindig azt mondják, hogy rákos vagy, vagy valamilyen halálos betegséged van! Még akkoris, ha csak a fogad fáj...😂

2021. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

En nem akartam vitát robbantani 🤣...

Voltam orvosnál , jelenleg az eredményre várok , csak szimplán érdekelt volna a dolog hogy van e ilyen lehetőség a neten mert nem találtam 😀

De mindenkinek koszonom a választ.

2021. okt. 28. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!