Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Budai Irgalmasrendi kórház...

A Budai Irgalmasrendi kórház oltópontján milyen covid elleni oltóanyagok érhetőek el?

Figyelt kérdés
Aki mostanában ott vette fel valamelyik oltását, annak milyen információi vannak? Én Modernát szeretnék kapni.

2021. okt. 28. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha online foglalsz időpontot mutatja az eeszt.
2021. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Online foglaltam harmadikra. Nem mutatta. Egyik ismerősömnek sem. Pontosan hol kellett volna néznem?
2021. okt. 29. 07:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Az oltóanyaghoz annyit ír: emlékeztető 3. oltás.
2021. okt. 29. 07:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem láttam az eeszt-n, milyen van. Az a helyszínen derül ki. Ha a helyszínen nincs olyan, amilyent szeretnél, nem veszed fel, foglalsz máshová időpontot. A Városmajori Szívklinika oltópontján egy hónappal ezelőtt volt minden, azt hiszem, csak szputnyik nem.
2021. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hitten első oltás, harmadikat nem mutatja.
2021. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy nekem hanyadik oltás nem befolyásolja, hogy az adott oltóponton van-e az adott oltóanyag vagy nincs. A kérdésem arra irányult, hogy aki mostanában kapott ott oltást az mit tapasztalt.
2021. okt. 29. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki elsőre megy, akkor okosabbana dokinál és saját maga választhat.

Ha a harmadikra megy, akkor a doki, aki soha életében nem látta ezt a vadidegent, mond egyet, aztán a végén úgyis megegyeznek.

Orbanisztán.

2021. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia, megkérdezhetem, hogy voltál-e azóta, és milyen vakcinák voltak elérhetők?

Én holnap megyek, ha te még azután, akkor szívesen megírom, mik voltak.

2021. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!