Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltás után rosszul érzem...

Oltás után rosszul érzem magam,kirughatnak ha nem megyek dolgozni?

Figyelt kérdés

Oltás után rosszul vagyok,fájdalmak, láz stb.

Szóltam a munkahelyemen,hogy nem tudok így bemenni és én voltam leteremtve, hogy ők jó indulatból elengedtek oltani,én meg nem megyek be.

Hozzá tenném,nem kötelező az oltás,de a munkahelyemen kérték,hogy minél előbb,mert pár hét és nem mehetek anélkül dolgozni. Ők küldtek el engem oltatni,nem én akartam szívemből. Olyan helyzetben vagyok,hogy jelenleg nem engedhetem meg magamnak,hogy kirugjanak. Ezért is vállaltam be,plusz elegem volt,feladtam a sok rettegést. Tegnap már zsibbadt az egész kezem, rázott a hideg,de maradtam dolgozni,ma már nem szívesen kelek ki az ágyból sem,fáj mindenem,láz, rossz közérzet. Tényleg én vagyok a rossz? Kicsit megijedtem,mivan ha szól a felettesének vagy ez miatt szivatni fog? (Ausztria.)



2021. okt. 31. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Vagy a főnök féreg (köztudott, hogy másnap sokan betegek), vagy téged nem bírnak eleve és semmit nem akarnak neked elnézni.

Mindkettő gáz, de valamelyik igaz.

2021. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy szemét a főnököd! Természetesen nem te vagy a hívás emiatt ne érezd rosszul magad
2021. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Üzemorvos, háziorvos kiír ha rosszul érzed magadat. Elvileg emiatt nem rúghatna ki.
2021. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezhetem,ez melyik oltás?
2021. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Írasd ki magad orvossal. Egyébként a felsorolt tüneteket nem csak oltás okozhatja, tehát már csak azért sem szabadna menned.
2021. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Pfizert kaptam.

Este már voltak hidegrázásaim. Ma már rosszabb. A főnökömnek semmi baja nem volt utána,lehet ezért is ilyen.

Előtte semmi gondom nem volt. Nyilván egy oltás járhat lázzal és sajnos nagyon fáj a helye is.

Kedvtelen lettem, fáradt,én betudom az oltásnak. Én megérteném,ha valamelyik kollégám otthon maradna ez miatt. Örülök,hogy nem rúghat ki,bár azért számítok némi szivatásra.:(

2021. okt. 31. 11:49
 7/20 anonim ***** válasza:
Táppénzre kiír a háziorvos
2021. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
Oltassatok csak! Akiket ki akarnak rúgni azokat akkor is kirúgják ha van oltásuk és akkor is ha nincs. Birka nép ez a magyar.
2021. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi szépen utolsó.

Alapból engem tudomásom szerint senki se akar kirúgni,ez egy kérdés volt csupán.

Sajnos itt kinnt ez volt, én ezt léptem,mert elegem van a tesztelesbol,a rettegésből,mikor mi lesz a következő. Egész eddig ellene voltam,de már feladtam. Ha valaki nem adja fel,és nem olt, gratulálok nekik, őszintén,tényleg.

Nekem nem ment ez tovább. Ennyi.

Én eddig se hittem benne,hogy van ilyen betegség,most se hiszem,hogy én most védve vagyok valami halálos kortól,csak hagyjanak már a picsbe békén! Ennyi.

Nem tudom kedves válaszoló,hogy miért erre tértél ki. A főnököm csak egy kis felettes,aki szivat ha akar és kíváncsi voltam,hogy ezért kirúghat-e vagy sem

Alapjában véve szó sincs ilyenről,hogy alapból kirúgnak,de az oltás ment meg nemtudom honnan vettél ilyet.fontos munkaerőnek tartom magamat,amit mások is mondtak már.

Itt az volt a probléma,hogy oltás utáni tünetek miatt otthon maradtam,és ezért a felettesem neheztel rám.

Köszönöm,hogy már én is a birkák sorába tartozhatok.

Szerintem az én döntésem,hogy elegem lett a mindennapos hisztiből. Annak is a saját döntése aki fél a vírustól.

Én nem vetem meg az oltatlan embereket,mert jogos hogy valaki nem szeretné,hiszen én is kételkedem,mi lesz velem pár év múlva.:)

2021. okt. 31. 14:10
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Be kell látni: akit akarnak azt úgyis kirúgnak. Oltott vagy oltatlan mindegy. Te beoltattad magad, és látod hogy áll hozzá a munkáltatód. Akkor miről is beszélünk? Pont ez az hogy senki sem nézi meg azt, hogy azok a munkáltatók akik kötelezővé akarják tetetni az oltást, azok adnak-e x nap fizetett szabit amiatt ha a dolgozó rosszul érzi magát az oltás miatt. Mi van ha vki emiatt hetekre kiesik a munkából? Azt bizony kirúgják. Pedig oltatott. Erre írtam hogy birka nép a magyar. Neked kerdező jobbulást!
2021. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!