Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak környezetemben történik...

Csak környezetemben történik ez? Mióta pörögnek az oltások az elmúlt alig 1 évben, 7 ismerősöm hunyt el váratlanul oltásokat követő időkben.

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem emlékszem közel 40 évem alatt ilyenre, hogy korombeli, de 40-50-60 körüli emberek, volt munkatársak, közeli ismerősök ilyen hirtelen elmennek. Tüdőembólia, agystroke, szívroham és mind elég fiatal, nem betegeskedő emberek. Jobbára pfizert, szputnyikot kaptak, az utóbbi ismerősöm pár napja halt meg szintén hirtelen. Sokan mondják, hogy nincs valszeg összefüggés az oltások és a hirtelen halálozások között, de azért ez semmiképp sem megszokott számomra, hogy egy évben már a sokadik temetésen veszek részt.

Szerintetek összefüggenek a dolgok?


2021. nov. 6. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
20%
aha nyilván. érdekes , mindig csak a gyakorin történik ilyen.
2021. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az oltások és a covid őrület előtt halt meg két 50 alatti ismerősöm egyik pillanatról a másikra úgy hogy semmi egészségügyi problémájuk nem volt. Szóval, csak arról van szó hogy már minden covid, lassan már a lábgombára is ráfogják hogy ez covid szövődmény...
2021. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
53%

Jó, hogy nem emlékszel, mivel korábban voltal, most meg középkorú vagy, ilyenkor kezdődik el ez. Fiatalok ritkán hallnaj. Aki eddig tett azért, hogy sz.rul éljen, cigi, pia stb., az szépen feldobja a pacskert, mert a koleszterin eltömítette már az ereit, így jön az embólia, stroke stb.

Felesleges az oltásra fogni, mindenki tudja, hogy semmi köze hozza, csak van, akinek ez a mánia, hogy csak azért is terjeszti

2021. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
53%
Egy ismerősöm sem halt meg oltást követően, covid miatt ismerős/rokon ismerőse/rokona több is, illetve más, súlyos betegség, baleset, végelgyengülés miatt voltak halálesetek.
2021. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
32%
gyakorin ez mindennapos.
2021. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is van ilyen tapasztalatom, ugyanezekkel a problémákkal mióta a covid jelen van hihetetlenül gyorsan múlnak kifelé az emberek.


Dehát nyilván én vagyok a hazug, semmirekellő, konteóhívő, oltástagadó f*szfej.


Csak ti vagytok tökéletesek, mindenki hülye.

2021. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
34%
6-os, te valóban tudatlan barom vagy, de jó, hogy legalább belátod
2021. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Hogy értitek, hogy gyakorin ez mindennapos? Feltettem egy kérdést, mert 40 évem alatt nem volt ilyen és idősek mindig is voltak a családban, sosem múltak ki így emberek, 2021 előtt ilyet nem tapasztaltam. Most pedig mehetek megint temetésre. Ez azért ha valakinek nem bűzlik, akkor már tényleg hülyének kell lenni. Nekem ez kimondottan furcsa, mikor oltások után sok esetben írnak embolizációkról. Kimutatott esetek vannak, ahol az oltás okozta.
2021. nov. 6. 12:29
 9/69 anonim ***** válasza:
36%

"idősek mindig is voltak a családban"


Akik ugyanúgy meghalltak, ezzel a múlt idővel most vallottad be.


Másrészt, azért, mert volt a családban max. 5-6 idősebb ember és az még élt fiatal korodban, most meg az ismerőseid ugyanolyan idősek, mint te és mint az idősebb rokonaid, amikor te fiatal korodban, tegyük fel, kb. 200 ilyen ember vesz -körül, azért elég hlyének kell lenni, hogy ne vedd észre, hogy mennyivel nagyobb az esélye 200 emberből pár haláleset, mint 5-6-ból

2021. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
96%
Az én környezetben nem történik ez szerencsére
2021. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!