Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért lehet ennyire sok...

Miért lehet ennyire sok szuperoltott covidos?

Figyelt kérdés
Kétszeres és háromszoros oltottak betegszenek lefelé. Még ismert emberek közül is minden nap hallani egyet.

2021. nov. 6. 17:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
24%
Oké
2021. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
59%
Azért mert az oltástól független megbetegedhet az ember, az hogy valaki be van oltva nem azt jelenti hogy nem lehet rosszul a covidtól, de ez ezerszer el lett mondva. Mindenkinek máshogy reagál a szervezete a virusra, illetve nem is biztos hogy van az illetőnek védettsége (sinopharmnál volt rá példa párszor h szart sem ért)
2021. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%
Rengeteg a primitív ember, aki elhiszi, hogy egy kísérleti vakcina garancia arra, hogy nem majd lehet covidos. Ebben a kormány is hibás.
2021. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Igen ez az. A kormánytól és a szakembereitől a kommunikáció úgy hangzik kezdettől fogva, hogy az oltás biztos megoldás és aki beoltatja magát rendben lesz sőt az oltatlanok járványa ez már innentől. Talán innen ered az elvárás és szerintem emiatt jogos!
2021. nov. 6. 18:01
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Az oltás mégsem működik...
2021. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
65%
talán nem a kormánynak kellene hinni...
2021. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%

Ha én pl. beoltatom magam malária ellen, mert olyan országba megyek,ahol ez kötelező, akkor azért is teszem, hogy ne legyek beteg. És nem is leszek.


Furcsa ez a mostani oltás. Mindenhogy beteg leszel, akár oltott vagy, akár nem, állítólag. (Oltatlanként én nem vettem észre magamon, hogy beteg lettem volna, amióta van ez a cirkusz.) Egy oltásnak nem pont az lenne a lényege, ha találkozol az adott kórral miután be vagy oltva, hogy semmilyen tünetet ne produkáljon a szervezeted fizikálisan úgy, hogy észre vedd, mert már ismeri, és védve vagy ellene?


Akkor mit ér ez az oltás, ha oltottként is beteg leszel? Ja, hogy ha elkapod legfeljebb nem halsz meg? 😂

Furcsa akkor is. 🤔

2021. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
Egyre inkább az látszik, hogy az oltás szarnak a pofon. Na de majd a negyedikben lesz az örökélet, vagy lehet az ötödikben.
2021. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
7essel egyetértek, nem oltás ellenes vagyok, de annyi mindent hallani.. Facebookon is vannak csoportok, ahová azok írnak, akik kaptak oltást és előjött valami mellékhatás. Hát elég durva dolgok vannak.. például írta valaki, hogy azóta nem nagyon tud aludni, sőt az altató se hat neki. Ez azért gáz, mert pár éve én csak altatóval tudok aludni, ha még azzal se tudnék, akkor mi lenne..?
2021. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
29%

"Ha én pl. beoltatom magam malária ellen, mert olyan országba megyek,ahol ez kötelező, akkor azért is teszem, hogy ne legyek beteg. És nem is leszek."


Nem tudom ilyen mítoszok miért keringenek. Ez egy furcsa "kifordított oltásellenesség", ahol hirtelen minden eddig létező oltás tökéletes és veszélytelen lett, csak a Covid elleni vakcinák nem azok.

Malária ellen jelenleg egyetlen jóváhagyott vakcina van. A hatékonysága 50%, csecsemőknél még annál is kisebb. Ráadásul rendszeres ismétlő oltásokat igényel. Rendkívül fontos eszköz a malária elleni harcban, és természetesen aki olyan országba utazik, jól teszi ha beadatja. De attól még ugyanúgy védekeznie kell malária ellen, ha biztosra akar menni.

2021. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!