Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy újabban minden gyógyszer napfény allergiát okoz?

Figyelt kérdés
Szerintem egy újabb hazugság lánc indul... mostmár minden gyógyszernél mondják a patikában... fura eddig nem csinált semmit a gyógyszer amit valaki 1 évig szedett...
2010. szept. 4. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom... nálam kijött, de szerintem ez csak egy placebo hatás.
2010. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
még valami: nem véletlenül mondják már ezeket. A gyógyszereket is már mennyiségre gyártják, nem minőségre. Gondolj pl. az allergiagyógyszerekre. Mindet kipróbáltam, és csak a legdrágább használt. A többi sz*rt sem ért :)
2010. szept. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Viszont... felkereshetsz egy természetgyógyászt, hátha tud neked segíteni, ha valami gyógyszeres kezelést akarsz helyettesíteni.
2010. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért túlzás ezt állítani, hogy az összes... az, hogy néhánynál lehetséges mellékhatás, az emberfüggő is!
2010. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszereknél fel kell tüntetni MINDEN mellékhatást, ami valakinél is jelentkezett - akkor is, ha nem egyértelmü, hogy éppen attól a gyógyszertöl van.
2010. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok "hamisitvany" van pl.

Eppen ezert kellene ugy elnunk, hogy megelozzuk a betegsegeket. Vagy pedig amikor van valami fele panaszunk, ugy a Termeszetgyogyasz segitseget kerjuk.

2010. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

08:13-as válaszadónál van az igazság a mellékhatások feltüntetésével kapcsolatban.

A gyógyszergyártás mennyiségre történéséről pedig... a technológia fejlődésével egyértelmű, hogy hatékonyabbá vált az évtizedek során a tömeggyártás. De a minőségbiztosítás is fejlődött ám...

2010. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ez éppen fordítva történt: a férjem ízületi (sport)fájdalomra kenegette a térdét egy a tv-ben is reklámozott csodakrémmel és 3-4 napon belül hatalmas, gennyes hólyagok nőttek a kezelt területen, az egész testét pedig apró, viszkető vörös kiütések lepték el. A bőrgyógyász mondta, hogy ezzel a krémmel nem lett volna szabad napra menni - a mellékelt tájékoztatóban egy szó sem volt erről, szegény férjem meg nyugodtan ment sportolni egy szál sortban. Két hétbe telt, mire eltűntek az utolsó kiütések, hólyagok is.

Nem hiszem, hogy az ismert gyógyszerek összetétele változott volna, inkább a környezeti hatások változásai erősíthetik fel a gyógyszerek egyes mellékhatását annyira, hogy fontos legyen figyelmeztetni rá az embereket.

Igenis, fontos, hogy körültekintően informáljanak, én pl. nem bánom, ha alaposabbak, lelkiismeretesebbek a tájékoztatók.

2010. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig is kijött, mielőtt reklámozták volna ezt.
2010. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A gyógyszeripar manapság hatalmas üzlet...gondolom a mellékhatásokra is írtak ki valamit...Továbbiakban no komment :D

Ajánlom mindenkinek a dr.Lenkei(Cenzúrázott egészség – A betegségipar futószalagján) féle "orvosságokat"

[link]

2010. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!