Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Idősen 80+ harmadik oltás...

Idősen 80+ harmadik oltás után mennyira para?

Figyelt kérdés
Hatalmas hibat követtem el, jártam nagyszüleimnél covid fertőzöttként, amikor nem tudtam még róla. Nem volt rajtam maszk, sajnos az oltás óta lazítottam a fegyelmen. Nem élnem túl ha miattam lenne súlyos bajuk, milyen eselyjel lapták el? Kb max 10 perc volt a tartozkodás zárt terben.
2021. nov. 9. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos 10 oltás után is para, de nem hiszem, hogy nagy baj lesz, én voltam covidossal 10 napot karanténban, saját párommal. Nem kaptam el így sem.
2021. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ja és mi egyiken sem voltunk és vagyunk oltva egy oltással sem.
2021. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen oltásokat kaptak és mikor kapták a harmadikat? 3 oltás után ha el is kapják, nagyon kicsi az esély arra hogy súlyos bajuk legyen.


Te hogy vagy?

2021. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3


Kollegám 3. oltás után kórházban van, igen rossz állapotban. Ne írj baromságokat!

2021. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Írtam azt, hogy semmi esély nincs arra, hogy komoly baj legyen? Nem. Azt írtam, hogy nagyon kicsi az esély, és ez így van. Egy emberből nem lehet következtetést levonni.

2021. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!