Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » MRNS vakcina okozta szívizom-g...

MRNS vakcina okozta szívizom-gyulladás megelőzése?

Figyelt kérdés

Hamarosan megkapom az mRNS alapú Covid-vakcinát, mely ugyan nagyon kis valószínűséggel, de képes lehet szívizomgyulladást okozni.

Megelőzhető-e, illetve csökkenthető-e a kialakulásának valószínűsége valamilyen enyhébb gyulladáscsökkentő gyógyszer akár tartósabb szedésével?



2021. nov. 14. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérdezd meg a háziorvosodtól/oltást végző orvostól.
2021. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nagyon nem kellene feleslegesen gyulladáscsökkentőt rászedni az mRNS oltásra, annál is inkább nem, mert még lázcsillapítónak is csak paracetamolt ajánlanak rá, pont azért, mert abban nincs gyulladáscsökkentő.

Nem kell előre kezelni a jövőben elenyészően kis valószínűséggel bekövetkező esetleges szövődményeket, az ilyen paranoiákat el kell engedni, nem agyalni ilyen hülyeségen. Tartósan előre gyulladáscsökkentőt szedni egy még nem létező betegségre, az nem normális dolog, már a gondolat felmerülése sem az. Itt inkább fejben van valami gond, arra meg nem gyulladáscsökkentő kell…

2021. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
59%
Ha esetleg gyulladáscsökkentővel csökkenthető is a mellékhatás, a gyulladáscsökkentőnek nagyobb eséllyel lesz mellékhatása, mint az oltásnak.
2021. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A gyulladáscsökkentőnek valóban lehetnek/vannak mellékhatásai, csak nem feltétlenül rosszabbak, mint egy nagyon kis valószínűségű, de súlyosabb mellékhatás.

Ahogy az első válaszoló írta, meg fogom kérdezni a háziorvosomat.

2021. nov. 14. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez vigasztal, harmadik pfizeremet kaptam, élek és virulok, szinte karfájdalom sem volt a harmadiknál. Bár nem írtad a nemedet, s azt olvastam a gyulladás férfiaknál gyakoribb és én nő vagyok.
2021. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
6-os, most még😄
2021. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
6-os majd ha elkapod a vírust meglátod mi lesz és mennyire leszel jól... az oltottak akik elkapják kórház, környezetemben most 2 emberért küzdenek 3x oltottak és bekapták így is!
2021. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 Hát persze, kamugép! 😁😁😁
2021. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Nyugi, a szívproblémák és trombózisok azt jelentik, működik. Ne felejtsd el a februári booster shotod sem!
2021. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
51%
Kicsi az esélye,, hogy a gyulladáskeltő citokin jelzőmolekulák a pont a szívizmot találják meg. Sokkal valószínűbb valamelyik ízület.
2021. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!