Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kell a koronavírus...

Miért kell a koronavírus elleni oltásból emlékeztető oltás és miért nem kell azokból emlékeztető oltás, amit csecsemő és gyerek koromban kapok?

Figyelt kérdés

Na ezt magyarázza meg nekem valaki.

Azokból miért elég egy? Ebből meg miért kell emlékeztető?



2021. nov. 15. 11:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Utána kellene nézni újra ennek...
2021. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30%
A kerdes jogos ,es elgondolkodtato
2021. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
29%

Mert be akarnak csapni, meg akarnak csippelni, meg akarnak halasztani és sok pénzt keresni rajtad. Ezt akartad hallani?


AMúgy sok oltásból nem elég egy. Pl. infleunzából is évente kell.

2021. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Nézd már meg a gyerekkori kötelező védőoltásos táblázatot, mielőtt ekkora baromsagokat hordasz össze.
2021. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
Mert azokban még nem volt chip.
2021. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

A gyerekkori oltásokból sem egyet kaptál, hanem legalább kettöt vagy hármat, attól függöen, melyikröl van szó.

Másrészt az orvosok ezeknél is javasolják a frissítést, mert hatástalanok lesznek idövel.

2021. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Infuenzából is úgy 6-7 éve oltottam be magam. Azóta sem voltam beteg.
2021. nov. 15. 11:58
 8/35 anonim ***** válasza:
69%

Természetesen a gyerekkori oltásokból is kapunk emlékeztetőt.

A különbség az, hogy azokkal kapcsolatban nem hordanak össze hetet-havat, hogy mikor kell ismételni és milyen fajtából. Nem változtatják hetente az álláspontot, hogy véd-e vagy sem. És nem kerülsz kórházba gépre, ha esetleg elkapnál egy ilyen betegséget, ha betartod ezt az oltási protokollt.

2021. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Én nem emlékszem, hogy a gyerekkori oltásokból kaptam volna valaha emlékesztetőt.

Max tetanusz oltást, azt lehet, hogy kaptam.

2021. nov. 15. 12:17
 10/35 anonim ***** válasza:
82%
Hat pedig gyerekkori oltasbol is kell emlekezteto. Megjegyzem, hepa b ellen gyerekkoromban kaptam, munkaba allas elott (eü teruleten kotelezo) neztej ellenanyagszintet, nulla volt, ujra kellett magam oltatni. Hpv elleni oltas 3 reszes, hepa a elleni oltas (nemetorszagi eü gyakorlathoz kotelezo volt) szinten ismetlos.
2021. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!