Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mekkora az esélye, hogy ma...

Mekkora az esélye, hogy ma elkaptam a covidot, így, hogy nem vagyok beoltva?

Figyelt kérdés

Ma CT vizsgálatra kellett mennem a kórházba.Amikor odaértem, épp akkor zàrtàk le úgymond a röntgen részleget, mert covidosok voltak a vizsgálóban.. Arrébb kellett vàrakozni, egy jó ideig, mire behívták az embereket. Mindent lefertőtlenítettek, érezni is lehetett a hipó szagot, ki voltak nyitva az ablakok, de ugyanabba a gépbe kellett befeküdnöm, amibe ők is, amit mondtàk, hogy szintén lefertőtlenítettek, de azért, nem tudom... Illetve magam mellett, a szemetesben, véres papírzsebkendőket làttam, az nem tudom, mi lehetett.

Egyelőre, szerencsére nem érzek semmit.

Köszi előre is!


2021. nov. 15. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
0% kb, főleg ha maszk volt rajtad és nem nyalogattál össze semmit.
2021. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kevesebb, mintha nem lettek volna ott igazoltan covidosok és nem fertőtlenítették volna ki előtted az egész kócerájt.
2021. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*mint ha
2021. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne félj, van akinek a család tagja covidos, ő ápolja és nem kapta el tőle.
2021. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem akkor!:)
2021. nov. 15. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fosol a covidtól, miért nem vagy beoltva?
2021. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Családtagom kovidos volt, amúgy semmi baja nem volt, 1 napig lázas volt, meg 2 napig fájt a torka. Előtte családi banzáj volt, akkor még semmi tünete nem volt. Kb 40-emberrel kontaktált, senki nem volt oltva, senki nem kapta el.
2021. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Annyira nem fosok, màrmint, azért tartok tőle valamennyire, nyilván, csak ez így durva volt, bemenni egy ilyen helyre... Különben, azért nem vagyok beoltva, mert van pàr egészségügyi gondom,és félek, hogy azokon csak rontana. (Persze, ez a vírusról is elmondható, tudom.)
2021. nov. 15. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
A vírus sokszor nagyobb eséllyel fog rontani a meglévő eü problémáidon, mint az oltás.
2021. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!