Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Minap svéd kutatási eredmény...

Minap svéd kutatási eredmény jött elém, miszerint a DNS-t igazoltan károsítják az mRNS vakcinák. Mi lesz így ennyi beoltott emberrel?

Figyelt kérdés

A SARS-COV-2 tüskeprotein behatol a sejtmagba ez már felfedésre került. Ott gátolja az immunrendszert és a DNS javítását, és az immunrendszer gátlása súlyos betegségekhez vezethet. A kijavítatlan DNS-károsodás sejthalálhoz, veszélyes mutációkhoz vagy akár rákhoz is vezethet.


A további részletek itt: [link]


2021. nov. 16. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem, olvasgasd a cikket még kicsit, mert nem értetted meg!
2021. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De, nagyon is megértettem, hogy olyan felfedezésre jutottak, ami most több millió/milliárd ember életébe is kerülhet a jövőben a vakcinák miatt.
2021. nov. 16. 22:58
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
14%
Miért károsítsná a DNS-t az mRNS? Az csak egy információt tartalmaz az immunrendszer számára, ezáltal szintetizál fehérjéket,utána elpusztul. Egyébként léteznek DNS vakcinák is, évek óta használják.
2021. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A válasz a cikkben! Én nem tudom, a kutatók állítják, ami azért durva, pláne ha most derülnek majd ki ezek miután leoltottak itthon is 6 millió embert.
2021. nov. 17. 00:16
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
A cikk érdekes. Te viszont lópéniszt nem értettél belőle kérdező.
2021. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Aki nem értené, ez a kutatás azt találta, hogy a SARS-cov-2 spike proteinjei a "bűnösök", és mivel a vakcinák is használnak ilyen proteint, ezért TALÁN lehetnek neki mellélhatásai. Magyarán NEM a vakcina okozta ezeket, hanem a a vírus spike proteinjei, amit viszont az oltás is használ, ezért lehet az is okozhat ilyet.

Viszont amúgy ezt is írja a cikk: "Our findings reveal a potential molecular mechanism by which the spike protein might impede adaptive immunity and underscore the potential side effects of full-length spike-based vaccines." Magyarán és mindenféle tudományos dolog nélkül, a vakcinákban a protein mégse lehet rossz (de mint fentebb is írtam, ez további kutatást igényel).


Ezt amúgy kérlek a tudományok-ra tedd ki, ott fogsz rá érdemben választ kapni és én is ott fejteném ki a véleményem hosszabban, már ha kíváncsi vagy egy biosz mesteris véleményére:D

2021. nov. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Hatos vagyok!


Még magánvéleményként annyit írnék hozzá, hogy ha nem értesz valamihez, akkor érdemesebb utána nézni pár dolognak és gyakorira is nem azzal implikálva kiírni, hogy a vakcina rossz, mert a kutatás NEM ezt mondja. Aki ért hozzá, az csak annyit reagál erre, hogy "hmmm, érdekes felvetés, ennek érdemes lenne utána nézni", nem pedig az, hogy "jézusom, az oltás rossz és mind meghalunk".

2021. nov. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Megint csak hatos vagyok, ne kövezzetek meg:D annyit javítanék, hogy fentebb nem írtam, csak szerettem volna írni:D
2021. nov. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
19%
mRNS nem jut be a sejtmagba, szóval én eleve itt már nekem megáll a dolog.
2021. nov. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
6. Ezeket a mondatot kifelejtetted: "Our findings provide evidence of the spike protein hijacking the DNA damage repair machinery and adaptive immune machinery in vitro" "Furthermore, our findings also imply a potential side effect of the full–length spike–based vaccine." Ezek valóban a "hmmm, érdekes felvetés, ennek érdemes lenne utána nézni" kategória.
2021. nov. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!