Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két pfizert kaptam, milyen...

Két pfizert kaptam, milyen oltást adnak harmadik covid oltásként?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez leginkább attól függ, hogy mi van. Legalábbis én egészségügyi dolgozó rokontól azt hallottam, hogy kapnak irányelveket, hogy milyen oltásra mit ajánlott ráoltani, de nincsen ez kőbe vésve.

Én két Pfizer után Pfizert kaptam harmadiknak is.

2021. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én harmadikra is Pfizert kértem és kaptam.
2021. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Tök mindegy, csak minél több legyen.
2021. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert vagy Modernát fognak ajánlani, de elvileg Pfizer Moderna és Sinopharm után bármelyiket lehet adni. Tekintve, hogy 3. oltásnak szinte mindenki mRNS alapút kap Magyarországon (kb 80%-ban), így valószínű, hogy a fenti kettő valamelyike lesz az első és második oltástól függetlenül.
2021. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezték milyet szeretnék, Pfizert kértem
2021. dec. 2. 07:16
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem inkább egyèl sok gyümölcsöt, zöldsèget, magvakat.Mozogj rendszeresen, menj a jò levegőre ès akkor nem kell mindenfèle sart magadba nyomatgatnod!
2021. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amikor lélegeztető gépre kötik a embert már késő megbánni hogy nem vette fel az oltást
2021. dec. 4. 05:09
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem el kène már felejteni ezt az egèsz oltott meg oltatlan dolgot.Már rohadt unalmas ès gusztustalan ez az egèsz, hogy te ilyen vagy, te meg olyan vagy? Amìg ezzel foglalkoznak az emberek, addìg nem veszik èszre, hogy a szabadságukat veszik el egyre jobban
2021. dec. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem sokra mennek a lélegeztetőgépen haldoklók a fene nagy szabadsággal...
2021. dec. 4. 05:35
 10/11 anonim ***** válasza:
16%

Kedves kèrdező, sajnos a hozzászòlásaid arra engednek következtetni, hogy egy nem túl acèlos elmèvel rendelkező valaki vagy.Nem akarlak megbántani, de vègtelenül nagy baromságokat ìrsz!

De semmi baj, majd rájössz dolgokra...

2021. dec. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!