Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magyarázzátok el, hogy mire...

Magyarázzátok el, hogy mire jó a Covid-19 oltás és mire nem? Egyáltalán nem olvastam ezekről a dolgokról. Az oltás megelőz, gyógyít vagy megvéd? Vagy?

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek, tényleg úgy magyarázzátok, hogy egyáltalán nem vagyok képben.


És miért kell több oltás?


Ez furcsa lehet, hogy ennyire nem tudok semmit az oltásokról, de tényleg így van!


Akik jól tudnak magyarázni, írjanak! :) Akik osztani szeretnének, inkább ne...



2021. nov. 18. 21:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
70%
Tömören: elméletileg megvéd, gyakorlatilag nem.
2021. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Kicsit részletesebben, légy szíves.
2021. nov. 18. 21:17
 3/48 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg elég furcsa hogy semmit nem tudsz róla, annak ellenére hogy 2 éve orrba-szájba mindenhol ez megy minden platformon.
2021. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
55%
Saját tapasztalat alapján gyengébb tünetekkel esel át a kovidon.
2021. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
48%

Felkészíti az immunrendszered a védekezésre anélkül, hogy ehhez ténylegesen meg kéne fertőződnöd. Emiatt ha utána elkapod, kisebb eséllyel halsz bele vagy lesznek súlyos tüneteid, és ezáltal fertőzni is kevésbé fertőzöl.

Több oltás azért kell, mert idővel csökken az immunizáltság szintje, ami egy szezonális hullám felfutó ágában nem kimondottan szerencsés.

2021. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

#3. Furcsa lehet, de így van. Elvonultan élek, nincs tévé, rádió. Híreket néha ismerőstől hallok. Most nethez jöttem, tudom, kereshetnék cikkeket, de azt remélem, hogy így a pontos kérdésre pontosabb válaszok jönnek, mint általános kereséssel.


#4. Köszi.

2021. nov. 18. 21:25
 7/48 vantel ***** válasza:
83%
Több hatása van,leginkább valószinűsíthetőek: nem taglóz le a betegség, gazdagok lesznek a gyártók és forgalmazók,korai mivoltja miatt minimális felelőség terheli a gyártót.
2021. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
64%
Nem véd meg. Ugyanúgy elkapod,ugyanúgy fertőzöl és kb ugyanolyan tüneteid lesznek. Eza dolog màr rég megdőlt hogy az oltottaknak gyengébbek a tüneteik vagy nem halnak bele.
2021. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
71%

Ez az oltás nem nagyon védi meg az embert!

Oltás helyett sok gyümölcsöt és zöldséget kell enni, az védi meg az embert!!

Mert tudom, hogy olyanok is vannak lélegeztető gépen akik be vannak oltva!!

Nagyon felesleges oltást kérned!!

Mert ez oltás l*fasz és nem véd meg Téged!!

És az inekcióban méreg van!

Szóval ne oltasd be Magad, semmikor se!!

2021. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
71%

7

Rosszul tudod. Agyártót semmilyen felelősség nem terheli mivel engedély nélküli kísérleti vakcinákról van szó. Mindenki kitölti a nyilatkozatot hogy saját felelősségére adatja be.

2021. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!