Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Járványhelyzet: 6518 új...

Járványhelyzet: 6518 új fertőzött, 171 ember meghalt - nem kéne zárni végre?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 23. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Fejezd már be! A gazdaság így is romokban hever.

Zárt be magad és kész. De zártosztályra is bemehetsz.

2021. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"A gazdaság így is romokban hever."



Igen:? Nem épp Ausztriát előzzük?

2021. nov. 23. 09:48
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Múlt évben Ausztriában elvesztettem a munkám, kaptam munkanélkülit, mert sajnos nem találtam semmit. Ausztria premium munkanélkülit hozzám vágott random karácsonyra :D ilyet Magyarország sose tett volna értem.
2021. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%
Holnap is megkérdezed? Vagy még ma többször?
2021. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is zárni kellene, de a vezénylőtábornok szerint nem. Szerinte minden rendben, az egészségügy bírja, dübörög a gazdaság, soha nem volt ilyen jó. Meg választások is lesznek ugye, a zárás meg nem tetszik a szavazóknak.
2021. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem azt, amikor az emberek akarnak korlátozásokat. Ha valaki úgy érzi, hogy korlátozások kellenének, tart attól, hogy elkapja vagy veszélyesebb rá a vírus, akkor akármennyire tudja, korlátozza be magát: ne menjen zsúfolt helyekre, minél kevesebb emberrel találkozzon, ha tud, maradjon otthon, hordja a maszkot (mondjuk most már úgyis kell). De az nem mindegy, hogy a többi, idegen ember mit csinál, megfertőződik-e vagy sem? Az ő felelősségük.
2021. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Demokráciában élünk, ahol a kormány egyetlen célja, hogy megint megválasszák. Innentől kezdve nyilván most nem nagyon rendelnek el korlátozásokat, mert az fékezné a gazdaságot, és kevesebb pénzt tudnának szétszórni. A választások megnyerése mindig fontosabb, mint az emberek egészsége/az ország adósságállománya.
2021. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
A korlátozásoknak semmi értelme nem volt az utóbbi 1,5 évben
2021. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem! Meg lett mondva, hogy aki be van oltva, az védett! Ne ők sz.janak az oltásellenesek miatt.
2021. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
A rengeteg emberélet meg "járulékos veszteség" ugye...szerintük. Mindent az oltásra bíznak...Szerintem pedig vagyunk olyan helyzetben egészségügyileg jelenleg, ami indokolná hogy zárjunk, kb.10 napra. Az már rég rossz, hogy a hatalmuk megtartása végett ennyi emberéletet beáldoznak. Én oltott vagyok, nem is parázok, de nem csak magamra gondolok... azt nem szeretném, hogy még több áldozata legyen a járványnak; a cél érdekében érdemes lenne megfontolni a zárást.
2021. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!