Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehetne hatékonyan...

Hogyan lehetne hatékonyan immunrendszert erősíteni?

Figyelt kérdés
Az én problémám állandó nőgyógyászati fertőzések kiújulása. Már rengeteg orvosnál voltam, kezeltek, elmúlt, de aztán bizonyos időn belül visszatért, és igazából mindegyik azt mondja, hogy az immunrendszeremet kéne erősítenem, mert azért újul ki állandóan, mert le van gyengülve az immunrendszerem. De már hónapok óta szedek minden vitamint, most kezdtem Béres-cseppet, és semmi eredményt nem hozott.

2021. nov. 23. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A taplalkozasod rendben van?

Mozogsz rendszeresen?

Jol es eleget alszol?

Megfeleloek a tarsas kapcsolataid?


Ez a negy alappiller

2021. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A helyes táplálkozásra és a sportolásra valóban nem mindig tudok odafigyelni, főleg így egyetemistaként. De gondolom akkor ideje lenne odafigyelni rá. :\
2021. nov. 23. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt ilyen időszakom, a cukor teljes elhagyása és a tejtermékek minimalizálása segített, de kellett hozzá idő.
2021. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Probiotikumok is segítenek. Lehet kapni hüvelyflóra visszaállítót is. Vécézések után, főleg nagyvécé után használj nedves papírtörlő kendőt/nedves vécépapírt. Lehet kapni ph semleges nedves törlőkendőt is, ez kifejezetten pu*ci barát.
2021. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!