Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikortól lehetnek tüneteim?...

Mikortól lehetnek tüneteim? Szombaton egy asztaltársasággal voltunk s másnapra covid pozítivat teszteltek. Én és férjem oltottak vagyunk Szputnyikkal, ők nem voltak.

Figyelt kérdés
2021. nov. 23. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Mikor oltattatok? Én márciusban voltam beteg, most kaptam ki az újabb kártyát az antitesteredményre. Oké, az oltásos védettségi örökre szól tudom, de picit biztos számít azért az időpont.
2021. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem biztos, hogy elkaptátok, az sem biztos, hogy lesznek tüneteitek...

De persze bármi lehetséges...


A lányom itt volt nálunk vendégségben két napig (két nyári oltása van), utána három nappal gyenge tüneteket észlelt, pozitívat tesztelt.

Mi is gyorsan teszteltünk - mindkettőnknek negatív lett.

2021. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a delta variáns, akkor hamarabb, 3-4-5 nap, ha nem a delta, 2 hétig is lappanghat
2021. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
De ha oltottak vagytok, akkor lehet hogy tünetmentesen megússzátok. Viszont tesztet kéne csinálni, és ha bennetek van a vírus, akkor karantén, ne fertőzzetek össze senkit.
2021. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek. Amugy júniusban kaptuk meg a másodikat.
2021. nov. 23. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Izguljanak a többiek.
2021. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!