Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két sputnik után milyen 3....

Két sputnik után milyen 3. oltás vehető fel?

Figyelt kérdés
Pfizert akartam kérni, de a háziorvosom szerint nincs benne a sputnikot követő javasolt listában.

2021. nov. 23. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pfizert adtak
2021. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az orvosod debil.

Pont a Pfizer, Moderna és a kínai mehet alapvetően utàna.

A többi vektorvakcina, elvileg nem szabadna utána, de külön kérésre beadják azt is. (Pl. Janssen)

2021. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gyik123 ***** válasza:

Merkely Béla Janssent kért harmadiknak, pedig korábban mást hangoztatott.


[link]

2021. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Merkely Béla Janssent kért harmadiknak, pedig korábban mást hangoztatott."


A dolog Merkey féle vonulatáról annyit, h Merkely egy médiaceleb lett. Beállt hű pártkatonának, és a párt sosem felejti el ki hű hozzá: #szechenyidij Láthatóan élvezi a médiafigyelmet amit megkap...


Ha ezen túllépünk, akkor maradunk a tényeknél: A Sputnik-V Ad26 és Ad05 adenovírust használ. A Sputnikot gyártó Gamaleya intézet kifejlesztette a Sputnik Lightot, ami kapaszkodjatok: Ad26-os adenot használ, pont ugyanazt amit a Janssen.


Tehát áltudományosan megmagyarázták eddig, hogy az adenora nem jó az adeno, de maga a saját gyártója adja ki boosterként az ugyanolyan adenot tartalmazó védőoltást...


A fentiek nem konteók, személyesen érintett vagyok. Sputnikot kaptam, és hetek óta őrlődtem, mit adassak be. Egyre jobban hajlottam a Pfizerre, aztán megtudtam, hogy az ex-anyósom (enyhe) szívizomgyulladásban szenved, azután h Pfizert kapott. NEM NEM NEM NEM EZ nem jelenti azt, hogy mindenki meghal szívizomgyulladásban, de az ember átértékelte azt, hogy nem a gyakori valakijének valakijének valakije érintett, hanem olyan hús-vér ember akit ismerek.


Így én a Janssen mellett szavaztam, és ami meglepett, h az oltóorvos is úgy fogalmazott, h egészségügyi ellenjavallata NINCS a vektora vektort oltásnak. Ő úgy fogalmazott, hogy gondoljam meg, hogy játszik-e a képletben az utazás lehetősége komponens. Ha igen, akkor Janssen, ha nem akkor Pfizer.

2021. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


A háziorvos modernát javasolt, de ugyanezt hallottam a modernáról, miat leírtál az ex-anyósoddal kapcsolatban.

Ezért gondoltam a pfizerre, de most elgondolkoztattál a janssenen.

2021. nov. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!