Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányan haltak bele tényleg a...

Hányan haltak bele tényleg a covidba, és hányan az oltásba? Miért nem áll rendeklezésre valós adat?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag bárki aki meghalt az utóbbi időben azt covidnak könyvelik, de akik közvetlenül az oltás után halnak meg vagy károsodnak azzal nem találnak összefüggést. Személyes ismerősőm súlyosan megbetegedett az oltás után, és posztcovidos tünetnek könyvelték pedig igazoltan sose volt covidos. Szintén sok személyes ismerősőm halt meg az oltást követő napokban de semmi adat nincs erről. Miért? Ellenben volt aki balesetben vesztette életét és szintén covidos halálesetként kezelik. Sorra mondanak fel az orvosok mert nem bíznak az oltásokban. Egyikben sem. Miért??

Kultúrált és lényegre törő válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. nov. 24. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

A magyar valós adatok hiánya szeretett kurmányunk sara.

A környező országokban ez így megy:

Románia: [link]

Ukrajna: [link]

Albánia: [link]

Bosznia-Hercegovina: [link]

Szlovákia: [link]

Csehország: [link]

Bulgária: [link]

Észak-Macedónia: [link]


Szándékosan nem a nyugati országokat hozom példának.

A hazai adathiányból fakadó bizonytalanságra pedig ékes példákat sorakoztat fel a kedves kérdező a kérdéshez fűzött megjegyzésében.

2021. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Akkor derül ki a valoság ha kiszivárogtatják valakik mert ez a erdekük . Sosem az igazat írja mondja a tv sem a hatalmi oldal sem az ellenzék
2021. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

A magyar adatokról. Egyfelől nincsenek, mert dilettánsok intézik, akiknek kevés fogalmuk van a teendőkről. A szakértőket nem alkalmazzák (párthű szakértő kevés van), mert azok nem szolgatípusok, ez a vezetés pedig az ellentmondást nem tűri. Másrészt ami van, az nem vagy alig közlik, mégpedig félelemből. ha nem tudjuk, ki miből mit olvas ki, akkor inkább semmit se közlünk - ez tipikus szolgai viselkedés.


A kérdező állításairól. Pontosan ugyanolyan hitelességgel állítják a szíriuszik, hogy ott nincs covid. Vagy mást állíthatnak. Mindegy. A kijelentések egyszerűen nem életszerűek, ellentmondanak a józan észnek, a tudománynak, mindennek. Ennyire elvakult oltásellenessel nem érdemes tárgyalni. Az orvosok nem mondanak fel sorra, ez színtiszta hazugság. Aki felmond, az a diktatórikus, minden szakmaiságnak ellenmondó parancsuralmat unta meg, semmi egyebet. A szakápolók és nem orvos szakszemélyzet tényleg felmondanak. Kidolgozzák a belüket lehetetlen körülmények között, és még őket cseszegetik primitív kormányszolgák. És mindezért alig kapnak fizetést. Én a helyükben már rég elfoglaltam volna a várat. Ahová a pöffeszkedő senkiháziak befészkelték magukat.

2021. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Alain Delon ***** válasza:
69%
"... bárki aki meghalt az utóbbi időben azt covidnak könyvelik..." főleg akkor, mikor 0 covidos halottat jelentettek, ugye?
2021. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem átlagos ismeretségi körrel rendelkezők mindegyike azt mondaná, hogy tud 20 olyan emberről, aki a covidba halt bele (még oltás előtti vészben, szóval nincs kétség, hogy nem az oltás okozta, és egyről (vagy egyről se), aki az oltásba.
2021. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsi vagyok, hogy mi számítana “oltás utáni halálnak”?


Ha márciusban kaptál oltást, és most kapsz egy infarktust akkor annak számít? Hol húzod meg a határt?

2021. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Naponta százak halnak meg különféle okokból. Érthető, ha naponta beleesik néhány olyan, aki 1 héten belül kapott éppen oltást és akkor máris jön az összeesküvés elmélet, hogy biztos az oltástól volt.
2021. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére az ismeretségi körömben nincs aki covid miatt elhalálozott, ellenben aki oltást kapott azok közül hárman meghaltak, mások súlyos maradandó szervi károsodással élnek tovább. Ha valaki félreértené akkor tisztázom hogy nem vagyok se oltás párti se ellenes, egyszerűen nem találok meggyőző érvet így nem oltakozok.

6os: Jogos a kérdés! Azt gondolom oltás miatt elhalálozottnak aki egy héten belül életét veszti akár az első adag után. Sajnos a legutóbbi eset egy egészséges 21 éves ember volt.

Teljesen megértem azokat akik fel vannak háborodva, mivel nem értem hol a logika? Példa:A gyerek koromban megkapott oltások után semmi bajom nem volt, és azok a betegségek elkerültek. Mivel működnek. Tesztelt anyagok, bár persze a statisztikai adatok ezeknél is mutatnak problémát.

Covid oltások esetében azomban amit biztosan tudunk: Nem működnek megfelelően ha ennyi megbetegedés regisztrálható több adag után. Nem segít a súlyos lefolyás elkerülésében mert tele van oltottakkal minden európai korház. Nem akadályozza meg a terjedést mivel újabb szigorítások jönnek. Akkor miért kell az oltás ha semmire nem jó? Ezek azok a nézőpontok amiket szem előtt tartok mivel egy éve ezek szóltak az oltás mellett... most pedig ha kérhetem aki tud tényekkel szolgálni az oltás mellett az írja le. Kerüljük továbbra is az indulatos hozzászólásokat ugyan is objektív adatgyüjtés a célom, nem a vita generálása. Tudom, hogy ez a fórum sokszor komolytalan de nem maradt nagyon független média, így talán ez az oldal hangot adhat annak is aki szeretne valós információt átadni.

Megjegyzés: az általam ír példák valósak, de a többi kijelentésem szubjektív oldalakról gyüjtött, így valós referenciának nem tekinthetőek. További hozzászólásokat köszönöm!

2021. nov. 25. 08:54
 9/10 anonim ***** válasza:
CDC VAERS oldalán , a vakcinázás utáni mellékhatasok es halálok megugrottak ...
2021. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Az a VAERS ami:


1. Az oldalán ki van emelve, hogy az adatokból semmilyen következtetést nem lehet levonni.


2. Amibe én is beleírhatom azt akár 50x, hogy leesett a jobb karom az oltástól?


Ezt mindenki kifelejti valahogy.

2021. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!