Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Több mint fél éve oltottak,...

Több mint fél éve oltottak, ti most már oltatlannak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Megszűnt a biztonságérzet amit az oltás adott vagy inkább nem hisztek ennek a 4-6 hónapos dolognak amit mondanak az oltás hatásvesztéséről?

2021. nov. 24. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
NEkem eszembe sem jutott hogy féléve volt az oltásom. Viszont szerintem a májusban kapott két sinopharm még ért valamit, tünetmentesen estem át a kovidon.
2021. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem múlt el. Tegnap csinaltattunk a cégnél ellenanyag vizsgálatot, kimagaslóan magas még mindig az ellenanyag szintem, 2 astrat kaptam
2021. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült, hogy ez csak kamu duma, hogy oltassunk, hadd fogyjon az oltás. Miközben a legtöbben még bőven védettek.
2021. nov. 24. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem, folyamatosan érintkeztem a koronával, megmaradt az immunitásom ellene. Persze csak gondolom, mert nem fogok többezret kidobni ellenanyag vizsgálatra, majd ha ingyenes lesz. Addig elhiszem magamról, hogy védett vagyok és aszerint is élek, a szabályokat maximálisan kijátszva (pl a buszmegálló tábla előtt várom a buszt, hogy ne kelljen maszk).
2021. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Márciusban a tudósok azt hangoztatták, hogy nem az oltás fog megvédeni. Csupán azért kell, mert az immunrendszer számára az ismeretlen vírus csak sokára képes ellenanyagot termelni, ami sokszor már végzetes lehet. Viszont az oltás hatására az immunrendszer már nem idegenként fogja kezelni a vírust emlékezni fog rá, így gyorsabban is reagál rá. Az immunrendszer nem felejt, akkor termel ellenanyagot, amikor kell, s nem akkor amikor a Kásler akarja.
2021. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Minden értelmes ember tisztában van vale, hogy a hatásosság elég hamar elkezd csökkenni, ez nem hit kérdése.
2021. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Én biztos annak.
2021. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Júniusban kaptam az 1 adagos Janssent. Több, mint fel éve és csak 1-t.


Karácsonykor 1 hétig összezárva voltam a covidos anyukámmal, ráadásul sokszor órákig fél-1 méterre tőle, maszk, egyéb védekezés nélkül, nem kaptam el a covidot mégsem, vagy max tünetmentesen. Ebből kiindulva nem, nem érzem magam kevésbé vedettnek Febr 15től kezdődően sem.

2022. jan. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!