Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezhet hogy ilyen sok...

Létezhet hogy ilyen sok oltott legyen kórházban?

Figyelt kérdés
Ismerős orvossal beszéltem ma akit covid osztályra tettek és azt mesélte hogy ahol van részlegen 14 oltott covidos és 48 oltatlan covid van. Igaz hozzátette, hogy az oltottak közül csak egynek frissebb az oltása a többinek több mint fél éves
2021. nov. 25. 11:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Nem létezik.
2021. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
igen. pont a fél év miatt, és azért is, mert nagyobb halmazt képéviselnek
2021. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Tehát háromszor annyi oltatlan van bent, mint oltott. Közben pedig 6 millió ember beoltva, ~3,5 millió oltatlan, és ebben benne vannak a gyerekek is, akik nem olthatók (és 99,99%, hogy kórházba se kerülnek). Akkor valamit csak ér az az oltás, nem? Nem nullára csökken az esély, de látványosan.
2021. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
3. Engedd el, ezeknek nem lehet érvelni.
2021. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%

"Ismerős orvossal beszéltem ma akit covid osztályra tettek és azt mesélte hogy ahol van részlegen 14 oltott covidos és 48 oltatlan covid van."


Én is beszéltem ismerős orvossal. Nem is egyel. Olyannal is aki Németországban orvos. Valahogy inkább oltatlanok vannak. Ki érte ezt ugye? ;)

2021. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%

Aki oltott és kórházban van sem feltétlenül koronavírus miatt került kórházba. Rengeteg idős ember van akik kórházba kerülnek más problémával.


Nézd meg a példám és megérted:


Egy idős embernek van valamilyen betegsége és bekerül egy olyan osztályra, ami nem covid ostály. Például belgyógyászatra. Ott kezelik meg minden, de időközben elkapja a koronavírust a kórházba, mert ugyebár oltás alatt is el lehet kapni, de enyhe tüneteket produkál. Mivel koronavírus pozitív, hiszen ott az osztályokon folyamatosan tesztelnek, ezért nem maradhat a belgyógyászati osztályon, hanem át kell vinni a covid osztályra vagy egy olyan kórházba átszálltani, ami kijelölt covid kórház. Így abban a covid osztályon folytatják az alapbetegséggel bekerült problémáját és nem is a koronavírust kezelik!


Érted már?

2021. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Én is beszéltem orvossal, ő is azt mesélte hogy ahol van részlegen, 14 oltatlan covidos és 48 oltott van. Lehet benne igazság.
2021. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
És a 14 oltatlan covidos nem is a covid miatt van a kórhzában, hanem más probléma miatt. ;))
2021. nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

Én is beszéltem ismerős orvossal (milyen sokunknak van ismerős orvosa ugye?)


Ő azt mondta, hogy 3455 oltott van bent, és 2 oltatlan, de azok is más miatt. Ki érti ezt.

2021. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
A környezetemben van 3 oltással rendelkező is aki még is elkapta a vírust, ahogy tudom az oltottak meggyengült állapot miatt esélyesebbek elkapni ezt az egészet, nekem nincs 1 oltásom se, voltam megfázva idén 2x is, és nincs gondom.
2021. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!