Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek után elkaphatom a koronav...

Ezek után elkaphatom a koronavírust?

Figyelt kérdés
Parom koronavírusos lett, múlthét szombaton - vasárnap körül kezdődtek nála a tünetek, hétfőn a munkahelyen tesztelték pozitív lett. Karanténban vagyunk, szerencsére nekem semmi tünetem azóta. Jelentkezhet még nálam tünet? Ha igen mikor körülbelül? Más járt igy? 24 évesek vagyunk mindketten

2021. nov. 27. 21:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudok róla, hogy idén elkaptam volna. Tavaly decemberben voltam én (akkor meg ő nem, érdekes)
2021. nov. 27. 21:22
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Azóta oltást kaptál? Akkor kis eséllyel.
2021. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan az összes ismerősöm így járt, akiről tudok, hogy koronavírusos volt az utóbbi 1 évben: tesztek pozitívak, családtagok viszont kiválóan vannak, semmiféle tünet. Egyik esetben négyen is tünetmentesek maradtak ugyanabban a háztartásban.
2021. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
#3 Nekem ez krva érdekes az egészben
2021. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elkaphatod.
2021. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez volt én meg tesóm betegek lettünk, a röbbiek nem
2021. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon érdekes. Együtt vagy egy covidos családtaggal és nem kapod el, de ha elmész az utcán egy covidos mellett akkor meg elkapod még ha van rajtad maszk akkor is? Azt mondják a tudósok a delta különösen fertőző. Akkor a családtag aki vele van éjjel nappal nem kapja el, végig negatív. Érthetetlen ez.
2021. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek után elkaphatom a koronavírust?"


Bárki bármikor elkaphatja a covod-ot. Olyan nincs, hogy valaki biztos nem kapja el.

2021. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Huncut ez a covid
2021. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én eddig nem nagyon tudok olyanokról, akik covidos családtag mellett ne kapták volna el maguk is (illetve 1 esetet, de ott a beteg személy konkrétan elszeparálta magát 2 hétre a többiektől, szinte le sem ment az emeletről)


Nálunk a húgom hazavitte a suliból, 3 nap múlva anya és az élettársa is kifeküdt tőle. Pároméknál az anyja kapta el, aztán szépen megfertőzte a kisebbik fiát és a férjét is. Mindenestre remélem, neked szerencséd lesz, de azért vigyázz és tartsd a távolságot, amennyire csak tudod.

2021. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!