Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért tartod jelentéktelennek...

Miért tartod jelentéktelennek a COVID-ot? Tudsz válaszolni a lenti kérdésekre?

Figyelt kérdés

- Nem hiszed el, hogy tele vannak a kórházak COVID-osokkal, akik miatt egy rakás egészségügyi dolgozót át kell vezényelni - pl szemészt COVID intenzívre? (Nemcsak Magyarországon!!!!!) Nem hiszel akár egészségügyis ismerősödnek, családtagodnak sem?

- Szerinted halál komolyan átverik az egész világot? A legélhetőbb, leggazdagabb országok vezetői is csak átverik a lakosságot?

- Ha a vakcina miatt félsz, hogy az immunrendszered rosszul reagál rá és szövődménye lesz, akkor attól nem félsz, hogy magára a vírusra is EGÉSZEN BIZTOSAN rosszul fog reagálni és szövődménye lesz?

- Szerinted lefizették az egészségügyi dolgozók 95%-át?

- Szerinted Japánban miért nézők nélkül tartották az olimpiát?

- Szerinted itt gyakorin mi ez a sok kérdés, hogy a COVID miatt hónapok óta nem tud sportolni, magas lett a vérnyomása, nem tud aludni, munkaképtelen, szívizomgyulaldása van? Influenza alatt miért nem voltak ilyen kérdések?

- Szerinted hazudik a WHO és a CDC?

- Nem gyanús neked, hogy egy rakás ismerősöd szenved vele hetekig, hal bele, ha találkozol valakivel, meséli is, kije halt meg miatta? Nem gyanús, hogy 30 körüli ismerőseid kerülnek lélegeztetőgépre? Nem gyanús neked, hogy egész egyszerűen nagyon sok a halál a környezetedben? (Nálam például ez van!!)

- Miért vagy ideges, ha valaki érvel az oltás mellett?

- Ha kijelentesz valamit és forrást kérnek, miért hagyott ott a vitát? Miért hagyod ott a vitát bántó megjegyzés odaszúrása után?


2021. dec. 1. 14:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Már milliószor meg lett mindegyik válaszolva, unalmas. Jobb témát nem tudsz vagy nem akarsz? Kb. a gyk immunrendszer és fertőzések részének 90%-a erről szól.
2021. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Egyszer sem volt megválaszolva egyik sem.
2021. dec. 1. 14:18
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem uncsi?


Nincs jobb dolgod?


Gondolom be vagy ótva,akkor meg ne szorongj,üjjé le oszt éld az életed mint eddig hiszen védve vagy mindentől.

2021. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Az erős betegségeim és az oltatlanok miatt nem.


Viszont az oltatlanokról mindent elmond, hogy kihátrálnak a logikus kérdések megválaszolásától.

2021. dec. 1. 14:31
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Uncsi.

Nem félek. A legtöbb halottnak valamilyen alapbetegsége is volt.

És amúgy te ott vagy mellettük a kórházban? Az orvosok azt írnak a papírokra, amit akarnak. Nem mindegy, hogy valami úgy van, vagy úgy kell lennie. A covidnál az utóbbi. Stasztika, népirtás.

Ha 60%-nál megvan az átoltottság (és megvan), kialakult a nyájimmunitás, akkor miért kell megint maszk? Miért kell folyamatosan lyukasztgatni a bőrt, vakcinákat felvenni? Most ez a mutáns, tavasszal egy másik, nyáron megint másik. Ez az oltás nem elég erre a mutánsra, az amarra. Te komolyan életed végéig oltatni akarod magad évente többször? Miért nem kötelező akkor, ha sose lesz vége?

2021. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Erre is meg van a megoldás, regisztrálsz szépen előre a következő 25 adagra + maszkot viselsz mindenhol, mégegyszer MINDENHOL és mosod a ki mancsod minden 10 perc után.
2021. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

"Nem félek. A legtöbb halottnak valamilyen alapbetegsége is volt."


Az emberek túlnyomó többségének van legalább 1 alapbetegsége.

Egyébként az influenzánál sokkal több embernek lett szövődménye, aki addig egészséges volt.

Az ismerősi körömben (bár ott mindenkinek van alapbetegsége) fiatalok szenvedték, szenvedik meg.


"És amúgy te ott vagy mellettük a kórházban? Az orvosok azt írnak a papírokra, amit akarnak. Nem mindegy, hogy valami úgy van, vagy úgy kell lennie. A covidnál az utóbbi. Stasztika, népirtás."


A sok ismerősöm elkapta a COVID-ot, beteg lett, fulladni kezdett, kórház, halál. Na akkor miben haltak meg?

Vagy szövődmény, miután elkapta a COVID-ot.


Nem alakult ki nyájimmunitás.


1. Nem elég 60%.

2. Sok kétszer oltottnak már nincs antitestje, nem védett.


Te is kikerülted a kérdéseimre való válaszadást. Ne haragudj, de sokat elmond rólad.

2021. dec. 1. 14:36
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

"Miért tartod jelentéktelennek a COVID-ot? "

Nem tartom, de erősen túl van hype-olva. Egy bizonyos fokig komolyan kell venni de 2 éve hisztiznek miatta, mostmár sok. (Ráadásul emiatt durvább variánsokat is sikerült "összehozni")



"Tudsz válaszolni a lenti kérdésekre?"

Tudok.



"Nem hiszed el, hogy tele vannak a kórházak COVID-osokkal, akik miatt egy rakás egészségügyi dolgozót át kell vezényelni - pl szemészt COVID intenzívre? (Nemcsak Magyarországon!!!!!) Nem hiszel akár egészségügyis ismerősödnek, családtagodnak sem?"

Családtagjaim között is vannak EÜ-sök, olyan is, aki közvetlen covidosokkal érintkezett naponta. Tudom, hogy sok covid-os van, de más betegség már nem is létezik...csak ez. Ők is ezt mondják. Nekik sem jó.



"Szerinted halál komolyan átverik az egész világot? A legélhetőbb, leggazdagabb országok vezetői is csak átverik a lakosságot?"

Nem verik át, a betegség létezik de a megoldás rá nem a vakcina. Már tavasszal látni lehetett, hogy nem lesz az. Az meg, hogy járványhelyzetre hivatkozva a kormányok mit engednek meg maguknak, az nyilván pofátlanság.



"Ha a vakcina miatt félsz, hogy az immunrendszered rosszul reagál rá és szövődménye lesz, akkor attól nem félsz, hogy magára a vírusra is EGÉSZEN BIZTOSAN rosszul fog reagálni és szövődménye lesz?"

Erről órákat lehetne beszélgetni...De, nyilván mindenki tart tőle, hogy nála a vírusnak milyen lefolyása lesz, mint ahogy egy normális ember a vakcinánál is elgondolkodik.



"Szerinted lefizették az egészségügyi dolgozók 95%-át?"

Nem. Sokakat vélhetően megzsaroltak. Még a kötelező oltásuk előtt is.



"Szerinted Japánban miért nézők nélkül tartották az olimpiát?"

Mert Japánban szigor működik, más a kultúra, próbálják komolyan venni a dolgot. Nem úgy, mint pl. itthon. Náluk a delta például önpusztító folyamatba kezdett, olyan mutáció jött létre, amely a jelek szerint kipusztítja önmagát.



"Szerinted itt gyakorin mi ez a sok kérdés, hogy a COVID miatt hónapok óta nem tud sportolni, magas lett a vérnyomása, nem tud aludni, munkaképtelen, szívizomgyulaldása van? Influenza alatt miért nem voltak ilyen kérdések?"

Mert az influenza már évtizedek óta egy évről évre mutálódó és ismétlődő, részben szezonális vírusos fertőzés. Ilyen is biztosan van, hogy valaki utána lesz szarul de nem nyavajog. Covid után is nyilván van, ahogy a vakcinák után is volt rá példa. És? Most akkor fejen kéne állni vagy mi?



"Szerinted hazudik a WHO és a CDC?"

Nem lenne meglepő, lásd: H1N1. Egyébként nem feltétlenül hazudik de nem is kezeli megfelelően a helyzetet.



"Nem gyanús neked, hogy egy rakás ismerősöd szenved vele hetekig, hal bele, ha találkozol valakivel, meséli is, kije halt meg miatta? Nem gyanús, hogy 30 körüli ismerőseid kerülnek lélegeztetőgépre? Nem gyanús neked, hogy egész egyszerűen nagyon sok a halál a környezetedben? (Nálam például ez van!!)"

Sokan lettek covid-osak ismeretségemben de főleg a 3. hullámban illetve a 4. elején. A 90%-uk oltott volt, de ebből kifolyólag volt oltatlan is. Szinte mindegyikük meggyógyult mindenféle gond nélkül. Az oltottak egy része viszont elég szarul viselte, oltatlanoknak meg alig tünt fel. De erre nem lehet alapozni, kicsi a mintavétel.



"Miért vagy ideges, ha valaki érvel az oltás mellett?"

Nem vagyok ideges, elfogadom ha valaki oltat, a zsarolást viszont nem. Sem a diszkriminációt, igazságtalanságot és társait. Attól ideges mindenki, valamint a megosztottságtól. Érvelhet felőlem az oltás mellett bárki, de akkor tegye észérvekkel és úgy, hogy a valóságot is alapul veszi. Eddig ilyennel nem igazán találkoztam. Orvosok közül sem.



"Ha kijelentesz valamit és forrást kérnek, miért hagyott ott a vitát? Miért hagyod ott a vitát bántó megjegyzés odaszúrása után?"

Szoktam forrásokat megosztani de manapság már ki tudja mi a megbízható és mi nem. Meg ki, miben és minek/kinek hisz. Valamint a források egy része az eü-ből jön, névtelen módon (legalább is nem publikus). Azokat nehéz "bizonygatni" de ha sokan mondják ugyanazt, akkor lehet valóságalapja.

Nem hagyom ott a vitát csak akkor, ha a nagy oltásfanatizmustól már megvakult, megkergült a "vitapartner".



Tessék, válaszoltam.

Üdv, #1.

2021. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Nem tartom jelentéktelennek, de annyira jelentőségteljesnek sem, mint amekkora feneket a média kerít köré. Járványok voltak, vannak és lesznek is, némely közülük több halállal és/vagy későbbi szövődménnyel jár, mint mások, de az, hogy két éve már a csapból is ez folyik... És igen, válaszolok a feltett kérdéseidre.


-De igen, hiszek nekik. Csakhogy ők ennél többet is elmondanak. Egy jóbarátom felesége vidéki kórházban ápolónő (volt egyelőre, a mostani bohóckodást táppénzen tölti, mert babát vár) a pszichiátrián. Igen, őt is átvezényelték COVID osztályra, és igen, rengeteg a beteg (legalábbis volt tavasszal). DE! A saját szájával mondta el, hogy a belgyógyról, elfekvőből, innen-onnan tologatják a magatehetetlen, demens, minél kevesebb rokonnal rendelkező 80-90 éves nyugdíjasokat át a kovidra, mert FULLON KELL LEGYEN! Magyarán, ha nem volt épp elég kovidos, akkor csinálniuk kellett. Húztak fel nekik plexifalat, de a 3 hónap egyetlen egyszer sem takarították, úgy lett lebontva kéznyomoktól, tüsszögésektől piszkosan. Írhatnék még ilyeneket, de a többi pontra is kell az idő...


-Nem verik át, a vírus valós. Csak a köré fújt lufi nagyobb, mint amekkorának lennie kéne. Különben belemehetnénk, hogy a leggazdagabb országok vezetőinek van a vírusmutyiban a legnagyobb érdekeltségük, de nincs kedvem politikáról és gazdaságtanról vitázni.


-Be vagyok oltva, mert kellett nyáron a kártya, máshogy nem tudtam zenélni menni és külföldre utazni. Kicsit tartottam tőle, de kb. annyira, mint a vírustól magától. Nem pánikoltam rá különösebben egyikre sem.


-Nem fizették le, ezzel a konteóval még nem találkoztam. Így is ezrek hagyják ott a már amúgy is porba tiport egészségügyünket, ha le lennének fizetve, akkor szerintem nem történne ez.


-Mert azt mondták nekik, hogy úgy kell. A látszatot fent kellett tartani. Mint ahogy kishazánkban mehetett a nyáron szinte minden, de azért minden híradó/szalagcím/fizetett hirdetés a vírusról szólt, NEHOGY ELFELEJTSD.


-Ezt passzolom, én viszonylag kevés ilyen kérdést látok, valamint ismerősi körömben is ritka az olyan, akinél ennyire hosszú távú akut szövődményeket okoz. Mi több, a rövidtávú szövődmény is ritka a környezetemben, az igazoltan átesett ismerőseim sacckábé 5-10%-a.


-Nem hazudik, de lásd 2. kérdésedre adott válaszom.


-Nem gyanús, mert mint említettem, ismerősi körömben ritka az, akit ennyire leterít. De a hatmillió elhízott és/vagy dohányos és/vagy alkoholista hazájában nem kellene csodálkoznunk, hogy hullunk, mint a legyek. Az egészségért tenni kell, nem akkor siránkozni, mikor már beütött a krach. Másrészről felnevelődött egy olyan mamahoteles, immungyenge generáció, akik egy lehulló falevél láttán képesek könnyekben kitörni...


-Nem vagyok ideges, nem igazán szoktam belefolyni vitákba, mert nem vagyok tudós. A vírusról és az oltásokról annyit tudok, amennyi felszínesen érdekelt és utánanéztem, kár lenne róla vitatkoznom.


-Ez a kérdés-állítás rám nem jellemző, tehát választ sem tudok rá adni.

2021. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel a videóval válaszolok: [link]
2021. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!