Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két astrazeneca után melyik...

Két astrazeneca után melyik lenne a jobb harmadiknak a pfizer vagy a moderna?

Figyelt kérdés
Kínait nem szeretnék.
2021. dec. 3. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Pfizer
Moderna
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mindegy. Ugyanaz.
2021. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg szinte ugyanaz. Pfizerből jelenleg több van, meg azt vizsgálták is, hogy Astrával keverve egész jó hatékonyságú. Ezek miatt én ezt választottam. Ma kaptam, nagyon enyhe karfájdalmon kívül semmi bajom.
2021. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hatodikán lesz oltásom és kicsit tartok attól, hogy nem lesz pfizer vagy moderna. Nagyon pipa vagyok a kormányra, hogy rengeteg kínai vackot rendelt. Remélem jövőre mennek a levesbe.


Egyébként csak azért kérdeztem, mert olvastam, hogy a moderna valamivel jobban véd, de rosszabb a mellékhatása és szívizomgyulladást is okozhat.

2021. dec. 3. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagyobb oltópontra mész, 100% hogy lesz mindkettő az oltási hét miatt.
2021. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
hetente érkezik belőle bőven adag most is
2021. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Csak nyomjátok, toljátok! :-D
2021. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó. Németországban sok Pfizert adtak Astra után, sok a tapasztalat, jól működött.


Az oltáselleneseknek miért kell minden kérdésbe belepofázni? Vannak olyan fórumok, ahol erre vevők, ott hirdessétek az igét. Emberünk már beadatott 2 oltást. Szerinted te majd lebeszéled a harmadikról? Sok szerencsét.

2021. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de a Modernában 3x annyi mrns van.
2021. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!