Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A biontech vezére Ugur Sharin...

A biontech vezére Ugur Sharin kijelentette, hogy az omikron mutáns miatt új vakcina kell. Természetesen ők elő is tudják állítani. Felveszitek majd azt is? Mondjuk 4.-nek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 15:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
Természetesen igen.
2021. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Miután kiderült, hogy az omikron bár fertőzőképesebb, de sokkal gyengébb tüneteket okoz, nem hinném, hogy védekezni kellene ellene.
2021. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%

Én fel fogom venni, semmi kedvem megkapni a COVIDot, 3 ismerősöm volt emiatt kórházban, az egyiknek komoly szívproblémája alakult ki 46 évesen COVID miatt.


Már 3 Pfizert kaptam, azoktól sem lett semmi bajom egy kis hőemelkedésen kívül.

2021. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz előbb fel kellene venni a harmadikat is. Ahhoz meg a másodikat. Ahhoz meg az elsőt. Az elsőt meg nem akarom.
2021. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

Most halt meg egy fiatal ismerősöm a harmadik oltást követő harmadik napon szívmegállásban. Igaz nem lett covidos, attól megvédte az oltás. Az olott ismerőseimnek mindenféle bajuk van, a covidot is nagyon megszenvedték. Eközben az oltatlanok köszönik semmi bajuk.

Szóval én inkább hiszek a szememnek, mint a propagandának.

2021. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
#5 Hát persze, mesélj még! :D
2021. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2021. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Negyediket biztos nem. A harmadikat sem akartam, de elgondolkodtam rajta. Most gyógyulok a covidból. Gondolom, a deltát kaptam el, 5 napig voltam náthás. Hát az omikron miatt biztos nem oltatom be magam.
2021. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Két kínait kaptam és így utólag már nagyon nagyon örülök, hogy a hagyományost választottam. Soha többet még hagyományost sem, felnyílt azóta a szemem.
2021. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, az lenne a legjobb ha jönne valami természeti katasztrófa ami teljesen kiirtaná az emberi fajt, zéró túlélővel. Még egy ilyen elb@szott ostoba faj rajtunk kívül, nagy eséllyel nincs az Univerzumban...
2021. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!