Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő alatt alakul ki a...

Mennyi idő alatt alakul ki a Covid és meddig tart?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt lettem rosszul, 38 fokos lázam volt. Tegnap már jobban voltam, már csak hőemelkedésem volt. És szintén tegnap állapították meg gyorsteszttel, hogy covidos vagyok. Mára egész jól vagyok, csak egy kicsit gyenge. 36 alatt van a hőmérsékletem. Semmi gyógyszert nem szedtem, csak nagymennyiségű C- és D-vitaminokat. Most kezd fájni egy kicsit a torkom. Akkor én most már átestem a betegségen, vagy most kezdődik?

2021. dec. 4. 15:57
A kérdező szavazást indított:
Meggyógyultam.
Most leszek beteg.
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma eset. Valszeg átestél.
2021. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thunderfairy ***** válasza:
Egy nap alatt nem esel át rajta. 1-2 hét alatt lehet kigyógyulni belőle átlagban. Viszont utána természetes védettséged lesz 1-2 évig a betegség ellen.
2021. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És majd kapok kártyát is, vagy már nem adnak?
2021. dec. 4. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem nem fogsz mert arra mennek h MINDEN oltast beadjanak


nyugaton bezzeg szamit a gyogyultsag is


1-2 evig szerintem nem tart a termeszetes vedettseg max fel evig az is

2021. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tavasszal történt. Láz nekem csak 1 napig volt. De ami utána jött az maga volt a pokol. 3 hétig tartott. Nem kellett kórházba mennem de el se tudom képzelni hogy ők mit élhetnek át. Leginkább mentálisan viselt meg . Mai napig pánikolok néha hogy nehogy elkapjam újra. Ezért nem is nagyon megyek emberek közé hiába oltattam be magam. Eldöntöttem hogy vásárolni is boltzárás környékén fogok amikor már kevés az ember. 29 éves vagyok.
2021. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
5.! Mi volt a rossz? Milyen tüneteket vettél észre magadon?
2021. dec. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Szaglás/íz érzék teljesen le lett kapcsolva 3 hétig. De ezen felül sok klasszikus influenza szerű tünet volt még ami kb 2-3 naponta mindig más arcát mutatta. Hol hőemelkedésem volt, hol az arcüregem fájt, hol rázott a hideg... De a legrosszabb az volt hogy nem tudtam a hátamon feküdni mert fájt a tüdőm tőle meg légszomjam is volt olyankor percek múlva. Szóval hason feküdtem végig. Ez kitartott olyan másfél hétig mire elkezdett enyhülni. Olvastam akkoriban hogy 2 hét a vízválasztó, hogy vagy javul vagy rosszabb lesz. Eléggé bennem volt a para, számoltam a napokat, de a végén szerencsém volt.
2021. dec. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichésen is megviselt, pl sokszor nem mertem elaludni éjjel, csak napközben amikor mindenki más ébren volt otthon.
2021. dec. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!