Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesek miért nem...

Az oltásellenesek miért nem beszélnek a covid mellékhatásokról vagy szerintük csak az oltásnak van mellékhatása, tehát tagadják a poszt covid tüneteket? Szerintük nagyobb eséllyel lesz az oltásnak mellékhatásai mint a covidnak?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok beoltva átestem a covidon nem voltak és most sincsenek poszt covid tüneteim...
2021. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Csatlakozom az 1-hez mindenben.


Mindenre rá lehet fogni, hogy posztkovid, mint ahogy a szélsőséges oltásellenesek mindenre ráfoghatják, hogy az oltás miatt történt.

2021. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
1es én meg megkaptam az oltásaim és nem voltak mellékhatások...akkor erről ennyit
2021. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert úgy vannak vele, hogy ha sok zöldséget eszel, meg sportolsz, akkor a covidot átvészeled egy kis náthával... Majd akkor fognak meglepődni, akkor megtapasztalják, hogy ha a covidot átvészeled egy kis náthával, a poszt covid tünetek ugyanúgy előjöhetnek később. +attól még, hogy fiatal vagy és egészségesen élsz (az ő olvasatukban értds: eszel zöldséget és sportolsz), még simán leteríthet a covid.
2021. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért lettem lepontozva, mert elmondtam a tapasztalatomat??

Ezért tart itt ez az ország ahol...

2021. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért az oltottakat kérdezed az oltatlanokról? 🙂 Nem tagadjuk. Tudjuk, hogy lehetNEK a covidnak is szövődményei, mint pl az influenzának is, vagy bármely másik vírusos vagy bakteriális fertőzésnek. Egyébként ha már itt tartunk, ti meg miért tesztek fel napi több kérdést az "oltásellenesekről"? Ti védve vagytok, nem? Ennyire aggódtok értünk? 🙂
2021. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

A mostani hullamban még csak oltott ismerőseim lettek covidosak (1 családot kivéve).

Ahogy a covid úgy az oltás is okozhat szövődmenyeket, az esélyekről nincs és nem is lesz hozeles statisztika.

Kezdjük azzal, hogy az természetes vedettséget gyakorlatilag a világ egyik kiadott statisztikája sem veszi figyelembe. Csak "oltott" "oltatlan" és "4 hónapnál regebben oltott" kategóriák vannak.

2021. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

"'Kezdjük azzal, hogy az természetes vedettséget gyakorlatilag a világ egyik kiadott statisztikája sem veszi figyelembe. Csak "oltott" "oltatlan" és "4 hónapnál regebben oltott" kategóriák vannak."


Pont ezért van az egész dolognak átb@szásszaga.

2021. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
23%

Akkor a tények: az oltás nem okozott semmiféle mellékhatást, egyik adag sem. A család másik három tagja elkapta a COVIDot, ennek következtében jelenleg egyikük sem érzi a szagokat, ketten az ízeket sem...


Oké, egy négyfős minta nem reprezentatív - de ismerősöktől is hasonlóakat hallano, szóval gyanítom, ez lehet az általános.

2021. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!