Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szívizomgyullásom van. Pzifer...

Szívizomgyullásom van. Pzifer vakcina miatt?

Figyelt kérdés

Több hetes vizsgálat után az orvosok szívizomgyulladást állapítottak meg rajtam. Egész életemben sportoltam, utóbbi 5 évben testépítek, szteroid nélkül. Év elején beoltattam magam mert azt mondták hogy be kell. Vissza lehet valahogy csinálni?

24F



2021. dec. 7. 16:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Mik a tünetei ?
2021. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Még mielőtt lepontoztok, nem vagyok konteós!


Ellenben most függetlenül ettől, nem olyan régen megjelent a sajtóban, hogy szívproblémát okozó mellékhatások is léphetnek fel a vakcina után.

2021. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

NEM!


A sok sport miatt. Túlterhelted, mint a versenylovaknál szokták.

2021. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
1%

Kétlem.

A COVID úgy okoz szívizom / mellhártyagyulladást, hogy a tüdőről terjed át.

És azért a tüdődbne okoz gondot, mert ott jut be a szervezetdbe. Mivel ugye cseppfertőzés.


Az oltást a véredbe kapod, ergo nem okoz tüdőgyulladást.. Persze mondhatnánk, hogy "hát a vérrel érintkezik az egész test" de ennyi erővel mellékvesegyulladást is okozhatna. De nem okoz.


Szóval nyeet, nem valószínű, hogy az oltás okozná.


Mondjuk ha már így említed, a szív túlterhelése okozhat ilyesmit Úgyhogy cska óvatosan azzal a testépítéssel. Persze a legtöbben nem úgy cisnálják mint a barom, de tény, hogy van aki úgy cisnálja.

2021. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

Amiatt is lehet. Ha igen, te vagy a millióból az egy, akinél ez a mellékhatás kialakult.

A vissza lehet valahogy csinálni részt, viszont nem értem, innentől kamu szaga van. Mit csinálnál vissza? Szívizom gyulladásod van, egy betegséged, amit innentől kezdve az orvosaid utasításai alapján kell kezelned, mint akármelyik másik gyulladást a szervezetben. A szívizomgyulladásodról és annak gyógyításáról az orvosaid kérdezd.

2021. dec. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az oltás visszacisnálására gondol.

Annál meg mi sem könnyebb: tegyél rá krumplit, 15 perc és kiszívja. XD

2021. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
Nekem meg 14 évesen volt, oltás nélkül.. És?
2021. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

7.-re.


Majd mindjárt jön valaki, aki kifejti, hogy a kis kori védőoltás higanya miatt. Csak figyelj!

2021. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
2021. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Lehet az oltástól igen. Ha megnézitek a videót amin karikó magyarázza az mrns oltás működését ott elmondja, hogy a a szív izom szívja fel az anyagot, nem véletlenül adják csak a bal karba.

Ettől eltekintve nekem is volt szívfájdalmam az oltás után, de egyébként lassan lemegy majd a gyulladás, csak pihentetni kéne. Meg tedd azt amit a kezelő orvosod mond.

2021. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!