Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban 20szor nagyobb eséllye...

Valóban 20szor nagyobb eséllyel kerülök coviddal kórházba ha nem oltatom magamat háromszor?

Figyelt kérdés
Egy nagy szabású Izraeli tanulmány szerint ami megjelent a The New England Journal of Medicine szaklapba, hogy 20 szor nagyobb eséllyel véd a kórháztól a 3 Pfizer
2021. dec. 8. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
A semmihez képest egy szimpla maszk is véd minimum ennyiszer.
2021. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Csak 2x-es oltottakat ismerek zömmel és őket biztosan mondom nullára védi jobban az oltásuk. Kívánom, hogy végre a 3x-os oltás védelme igaznak bizonyuljon de ilyet csak egy embert ismerek mindössze ebből nem mernék olyan következtetéseket levonni mint amit a 2x oltásból már igenis le merek.
2021. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Hát, nem tudom, én valószínűleg nem szerepelek a statisztikában, mert a negyedik hullámot élem túl oltatlanul, kezelt magas vérnyomással, pedig vonat/busz kombó tömegközlekedéssel járok dolgozni.

Ezek szerint, már meg kellett volna döglenem. Persze, lehet hogy tévedek.

2021. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Az egy 2 évvel ezelőtti tanulmány lehetett. Mert amiket mostanában olvastam nem ennyire optimisták...
2021. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
3 emberről tudok akiket ledöntött a lábukról az oltás közvetlen a 3.-ik vakcina után.
2021. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az egy 2 évvel ezelőtti tanulmány lehetett. Mert amiket mostanában olvastam nem ennyire optimisták...


októberi....

2021. dec. 8. 18:44
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
5-ös. Nekem meg konkrétan 2 családtagomnak mondták a kórházban, hogy ha nincs oltva már nem élne.
2021. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Persze, persze. Megvéd mint egy mágikus védőpajzs. Majd kijön még 20 tanulmány teljesen különböző eredménnyel, attól függően melyik gyógyszergyár fizeti a "tudósokat". Már a tköm tele van ezekkel a statisztikákkal meg a tanulmányokkal amik egymásnak teljesen ellentmondanak.
2021. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
8. És ezt honnan tudják mi lett volna ha? Orákulum képzésen vettek részt?
2021. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
A teljes oltatlansághoz képest igen.
2021. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!