Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki veszélytelennek tartja a...

Aki veszélytelennek tartja a koronavírust, annak nem is változna meg a véleménye?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 14:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%
Akkor változna meg, ha tényleg veszélyes lenne. Elismerem, bizonyos korcsoportok számára most is az, de a repülővel való lezuhanástól sem félek, mert nem utazom repülővel. Átestem rajta, nem volt komoly. A világban számos veszélyes dolog van, nem igazán értem, hogy ez most miért lett ennyire felkapva. A közúti balesetek hasonlóan 3%-ban végződnek halállal, ahhoz mégis mindenki hozzászokott.
2021. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Èn veszèlytelennek tartom, de ha valaki a családomból kórházba kerülne, akkor biztos megváltozna a vèlemènyem.
2021. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Családból még nekem se, senki, de kedves ismerősök sokan, 30 alattiak is.



11


Miért csak a halálra gondolsz?

Tartós egészségkárosodás smafu?

2021. dec. 11. 14:53
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
Igen, itt minding van pár ember akinek szinte az egész ismeretségi körét kivégezte a covid. De ezeknek az embereknek egy olyan ismerőse nincs aki az oltás miatt meghalt vagy egészségkárosodást szenvedett. Érdekes
2021. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%

Lehet én élek egy szebb világban, de az én környezetemben senki nem halt meg vagy került kórházba covid által. Nem mondom, hogy veszélytelen de ahogy írta valakit az egész élet nem az.

Nem tudom ki emlékszik arra amikor 2 éve mikor kezdődött az egész, a tv-ben úgy mutatták, hogy random összeesnek emberek. Nem tudom ki hogy van vele de én ilyet nem tapasztaltam, így úgy gondolom kicsit sántít az egész sztori.

2021. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Senki se mondta, hogy a fél ismerősi köre kihalt.


Nekem már minden iskolámban hunytak el volt tanáraim, volt, aki 44 évesen. Minden családtag, barát valakit gyászol. Stb. Felsorolhatom tételesen, küldhetek néhány gyászjelentést is privátban.


Volt osztálytársam hetekig volt lélegeztetőn.


Érdekes, mindig a veszélyességet tagadóknak hunytak el ismerősei az oltás miatt. Kicsit se gyanús...

2021. dec. 11. 15:38
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

1980-ban találták fel a PCR tesztet, eddig soha nem használták betegség kimutatására, a feltaláló Kary Mullis, aki nobel díjat kapott érte, kimondta, meg van youtube on, hogy betegség kimutatására alkalmatlan, és aki mász mond azt gonosz gazdasági érdekek irányítják.

Fent van youtube on.

Milyen érdekes, 2019-ben a járvány kirobbanása előtt 1 hónappal meghalt tüdőgyulladásban.


Több millió hírügynökség ezt úgy cáfolja, hogy törlik aki mást mond és a bizonyíték erre az, hogy használják.

Tehát azért működik, mert használják.

2021. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%
A normálisabbjának megváltozik, ha későn is. De vannak olyan ekvakult szektás ökrök akik még akkor se hiszik el amikor épp készítik elő a tubust?
2021. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem, a halálozási arány változatlan marad függetlenül attól, hogy én mit hiszek. Az ismerőseim közül senki sem halt bele vagy került lélegeztetőre, de ha bármelyikükkel megtörténne, akkor sem hinném azt, hogy ultrak'rvaveszélyes ebolás pestis terjed éppen, és nem verném a nyálamat, hogy mindenki üljön meg a seggén a kedvemért úgy két-három évig. Az élet halálozási aránya 100 százalék, felesleges hisztikélni, előbb-utóbb mind meghalunk. Lehet, hogy holnap megfulladok egy félrenyelt falattól, vagy a fejemre zuhan egy sugárhajtómű.
2021. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Miért csak a halál a veszélyességi faktor?


3 hét brutálisan erős betegség majd 1 év poszt-COVID és a rá szedett rengeteg szteroid nem zavarna?

2021. dec. 11. 21:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!