Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A vakcinák hatására termelődő...

A vakcinák hatására termelődő tüskefehérjék is okozhatnak járványszerű megbetegedéseket?

Figyelt kérdés

Eddig azt ígérték, hogy az mRNS génmanipulált tüskefehérje nem épül be a sejtekbe, most meg az derül ki, hogy ez sem volt igaz, mert az exoszómák által mégis beépül?


Mi lesz ennek a vége? A végén még azt is kiderítik, hogy az oltott embereket kell majd karanténba zárni? Normálisak ezek?


[link]



#exoszómák
2021. dec. 12. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
ostobaságod határtalan.
2021. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Alain Delon ***** válasza:
44%
Annak a fejében vannak hatalmas gondok, akik ilyen marhaságokat összekombinálnak.
2021. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk az exoszómák által biztos nem épülhetett be semmi a sejtekbe, azok csak kifelé viszik a sejtekből a különböző anyagokat.
2021. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem kívánok a témához szólni, mert nem értek hozzá és oltatlan is vagyok. Csak megjegyezném, hogy itt is 3 perc alatt megjelent az oltás tálib. Ezt már több hozzászólásnál megfigyeltem és ott is írtam, hogy az kizárt, hogy ezt a témát nem figyelik😃. Ahogy valaki feltesz egy kritikusabb kérdést, feszeget valami kellemetlenebb témát, 1-2-3 percen belül jön a cáfolat, hasonló stílusban.

Úgylátszik már itt is, mint a többi nagyobb, forgalmasabb fórumon, platformon megjelentek a fizetett trollok, bérkommentelők. Ez szomorú.

2021. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
#4 Ezt már automatizálni is lehet, AI chatbottal.
2021. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

5-ös, lehet, nem értek ehhez sem, de valaki csak foglalkozik ilyenekkel és ez aggasztó.

4#

2021. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Alex Fly ***** válasza:
26%
Nem. A fehérje nem tartalmazza a szintetizáláshoz szükséges információt; azt a vírus nukleinsav-állománya tartalmazza (a SARS-CoV-2 esetében RNS, más esetekben ez lehet DNS is), amelyek viszont nem termelődnek az oltás hatására, azaz semmilyen aktív komponens nem jön létre, amely betegséget okozhatna. Az S-fehérje csak célpontul szolgál az immunrendszernek arra, hogy megtanulja elpusztítani azt - és ezzel együtt a vírust is, amelynek ez fontos része.
2021. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Alain Delon ***** válasza:
42%
7: Na, ezt nem érti a kérdező, hiába magyarázod neki. Neki az az izgalmas, hogy valami titkot tud, amit elnyom az világösszeesküvés.
2021. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Alain Delon ***** válasza:
35%
4: Ez nem kritikus kérdés, hanem egyszerűen marhaság.
2021. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

9-es, ezt nem tudom megállapítani. Csak azt, hogy ez egy olyan kérdés, ami szembe megy a hivatalos narratívával. Remélem azt te sem gondolod komolyan, hogy nem lehet az oltásnak, a járványnak olyan aspektusa, ami most még nem ismert és így szembe megy a hivatalos állásponttal.

Én csak annyit állapítottam meg régebben is, hogy az ilyen jellegű topikoknál MINDIG a cáfoló az első, ráadásul nagyon hamar, 1-2 percen belül, de max 5 perc és én ebből levontam bizonyos konzekvenciákat. Ezt kár vitatni, hiszen visszanézhető😃

2021. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!