Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Amikor covidos voltam, egy...

Amikor covidos voltam, egy palack visszazárható kupakos teát ittam, amiből maradt még, amikor már meggyógyultam. Megihatom vagy dobjam ki inkább?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Elvileg semmi bajod nem lesz tőle. Már csak azért sem, mert nemrég voltál Covidos, és a memóriasejtjeid nem alzheimeresek.
2021. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem dobjad ki! De csak tisztán az üveget úgy, hogy ki van rendesen, többször mosva! Azt tanácsolom még, hogy borístd a klotyóba!
2021. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A felbontott palackos üdítőket általában 24 órán velül lehet elfogyasztani, felbontás után hűtőben kell tartani.

Mivel most gyógyultál ki a covidból, valszeg van annyi ellenanyagod, hogy az nem lenne gond, de mivel beleittál, a szádból bekerülve kb 800k fele egyéb kórokozó szaporodott benne.

Nem, ne idd meg!

2021. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Én alapból, betegség és covid nélkül sem iszom meg azt, amit ilyen régen nyitottam ki és közvetlenül ittam belőle, ez alap hihiéniai kérdés.
2021. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha 3 hónapig gépen voltál, akkor dobd ki, igen.
2021. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!