Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek covidos vagyok?

Szerintetek covidos vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este óta fáj a torkom, illetve köhögök/tüsszögök, Ma kezdett intenzívebben folyni az orrom, de a váladék zöldes-sárgás. Véroxigén jó, hő jó, de most elkezdett fájni a hátam egyik pillanatról a másikra és bepánikoltam, hogy nehogy tüdőgyulladásom legyen. A zöldes sárgás váladék utalhat covidra ettől függetlenül?

2021. dec. 17. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez inkább bakteriálisnakntűnik.

Mosz fontos hogy ne nenj emberek közé, mert ha erre megkapod a covidot, akár oltva vagy akár nem, komoly bajod lesz.

2021. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, az bakteriális. De felülfertőződhetsz, szóval most tényleg zárd el magad. És a zöld turhával te is baromira fertőzőképes vagy.
2021. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Csak az utóbbi 2 hétben több, mint 10 ismerősöm fertőződött meg coviddal, és kivétel nélkül lázzal kezdte mindegyikük.


Szerintem nátha lesz, de ahogy az első írta, most pár napig kerüld az embereket.

2021. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
50-50%, egy gyorsteszt eldöntené. Háziorvos mit mondott?
2021. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Sima téli megfázás. Vagy amióta megy ez a covid, más nem is lehet, csak az?
2021. dec. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem covid, ne pánikolj! Maradj otthon legalább vasárnap estig (utána majd meglátod). Szopogass torokfertőtlenítő tablettát, pl Strepsils, szedhetsz valami recept nélküli gyulladásgátlót. Orvos ennyihez még nem kell, legfeljebb a jövő héten, ha semmit nem javul és belázasodsz.
2021. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem mentem emberek közé, itthon maradtam, amit említetek is, ne fertőződjek felül és ne is fertőzzek meg senkit. Doki azt mondta tegnap, hogy maradjak itthon jövőhét elején is. Tesztre nem küldött.
2021. dec. 17. 13:39
 8/17 A kérdező kommentje:
A hőm most 36.7
2021. dec. 17. 13:43
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

A hőd teljesen normális.

Felesleges találgatni, mert úgyis csak a teszt tudja megmondani, hogy covidos vagy-e.

2021. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Felfázásra gondoltam még, mert alul a baloldalam fáj még intenzívebben.
2021. dec. 17. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!