Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért hamisítják a COVID...

Miért hamisítják a COVID adatokat?

Figyelt kérdés

Beszélgettem ma egy ismerőssel aki sajnos trombózis miatt kórházba került, nem rég jött ki. Azt állította, hogy a kórlapjára rákerült, hogy covid-os beteg, pedig nem volt az.


Jól ismerem őt, nem vírus- vagy oltástagadó, nem keltene soha pánikot feleslegesen, így elhittem neki, de azért finoman szólva is aggályos az ügy.


Én kezdetektől fogva komolyan vettem a járványt és veszem is, de abszolút megértem a szkeptikusokat, akik a néphülyítést látják mögötte, pláne amit a média művel..



2021. dec. 17. 13:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Lehet összekeverte a kötelező teszttel. A kiírásnál a leleten úgy van megadva.
2021. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%

Hagyjuk mar. Senkinek nem irnak olyat a lapjara, hogy covidos volt, ha nem volt az….

Kedves, hogy te ezt elhiszed, de en meg nem. Gondolom a gyorsteszt eredmeny volt a papiron, o meg nem tudja ertelmezni.

2021. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
12%

Félelemkeltés! De sajnos van okunk a félelemre! Gondolj bele, oltják a gyermekeket. Debrecenben épül a vakcina gyár. Nemcsak dollármilliók, hanem emberek milliói halnak bele. Azt hallottam, 2 milliárd embert akarnak, hogy maradjon a földön!

Ebbe a Teremtőnek is van beleszólása! Ő nemcsak a betegségtől szabadítja meg az emberiséget, hanem a gonoszságtól is!

El tudod ezt képzelni?

2021. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
Ezt ott kellett volna megreklamálnia és töröltetnie. Értem a felvetésedet és felettébb elgondolkodtató. Az az orvos aki ráírta a záróra inkább azért tette, hogy több pénzt tudjon elszámolni az intézmény az ellátásért. Nem lehetne titokban tartani egy ilyen volumenű hazugságot, ha a rendszer alján dolgozó résztvevők tömegeinek kiadnák ezt az utasítást.
2021. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

A nővér is mondta neki, hogy ráírják, ne lepődjön meg rajta. Ő is rákérdezett, hogy miért pontosan, de erre nem válaszoltak neki.


Tudom, hogy konteónak hangzik, én sem hinném el, ha nem pont tőle hallom, pont így.

2021. dec. 17. 13:55
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos az én nagypapám kórházban hunyt el. Volt 2 negatív covid tesztje, mégis mikor meghalt covidosan kezelték, pedig tényleg nem volt az. Nem tudtuk tisztességesen eltemetni semi emiatt.
2021. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%
Mi az a konteó? Kovid előtt soha nem hallottam, az utóbbi negyedévben meg állandóan.
2021. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A konspirációt szokták így rövidíteni, ami összeesküvést jelent.
2021. dec. 17. 14:03
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
Rá nem jöttem volna, köszönöm!
2021. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A KONspirációs-TEÓria szavakból tevődik össze, ha egészen pontos akarok lenni, de egyébként szívesen.
2021. dec. 17. 14:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!