Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az oltott is fertőzhet,...

Ha az oltott is fertőzhet, miért diszkriminálják az oltatlanokat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok oltás ellenes, de ha tényleg csak annyi a szerepe, hogy gyengébbek legyenek a covid tünetek, akkor mi értelme kitiltani az oltatlanokat sok helyről?

2021. dec. 19. 09:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%
Kilenceske! Én nem bánom ha minden hónapban kell oltásra mennem nem tojok be egy szuritól. Szívműtött vagyok, volt bennem egyszerre 12 darab tű nem haltam bele. Voltam ugyanakkor lélegeztető gépen is, nos: akkor inkább jöjjön a te 92 oltásod!
2021. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

#11

Bár nem én vagyok a 9-es, viszont már az agyam eldobom, hogy a legtöbb oltott borsónyi agyában csak az van, hogy az oltatlanok azért nem oltanak, mert jaj, félnek a tűtől és egy szuritól... úristen...jaj, most mi lesz...


Ha tovább látnál az orrodtól és a mainstream médiától, akkor felfognád végre, hogy senki nem egy k..rva tűszúrás miatt nem oltat.. de mindegy, a te átmosott agyad már ezt az információt se képes megemészteni és feldolgozni.

2021. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%
#12 Már megint facebook-híreket olvastál?
2021. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

A #11 az élő példa arra hogy miért nem bánom azt hogy oltatlanként "kirekesztenek a társadalomból".


Ha ilyenek vannak benne jobban is járok.

2021. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

"#12 Már megint facebook-híreket olvastál?"


Te meg megint az m1 híradót nézted? Mert abból aztán tényleg hiteles információkhoz jutsz.

2021. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15%

"Ha ilyenek vannak benne jobban is járok."


Hagyd, ha igaz a sok konteó, szerinted ki lesz a birkacsorda? Szükség lesz "pásztorokra" is, csak szólok. Uh csak nyugi.

Én bíztatok mindenkit az oltásra, kevesebb marad nekem, több marad a birkáknak.

2021. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#8 ritka nagy balfasz vagy

#11 sajnálom a műtétedet, te az oltásellenesek szerintem nem amiatt nem oltatnak mert félnek egy szuritol

2021. dec. 19. 11:51
 18/23 anonim ***** válasza:
8%
Engem nem kell és nem is kellett sajnálni, de azért köszönöm. Sajnálni a sok értetlen magának való birkát kell akik miatt 3 éve nincs normális életünk.
2021. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
23%

8-asnak teljesen igaza van.

Mindenki rohadt nagy virológus lett ebben az országban. Marika néni zsákfalvában azért nem adatja be az oltást mert a tobb diplomás doktorandusz falusi Editke műkörmös biztos tudományos lábakon álló véleménye szerint belehal.

Idióták az emberek. Félelmetes,hogy ilyen okos emberek köztünk járnak nap mint nap.

2021. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
13%
A 8-as meg a 19-es ugyanaz a hozzászóló, csak szólok.
2021. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!