Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért terjesztenek olyan...

Miért terjesztenek olyan álhíreket az oltásellenesek hogy Csollány Szilveszter oltott volt?

Figyelt kérdés

Meg lehet nézni a Gödényt posztolt, oltásellenes volt ..

Edzője is mondta hogy nem volt oltott, ő hazudott volna, nem gondolom

[link]


2021. dec. 21. 15:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
18%

19-es

Na de, hogyan tudtak oltás után is oltásellenesek maradni, ha egyszer köztudott - szerintük legalábbis - hogy az oltásba belehalunk. Akkor mégse?

2021. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%
Sokan adatták be kényszerből, hogy ne veszítsek el munkájukat.
2022. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%
2022. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
68%
Ha oltott volt, akkor is nyugodtan belehalhat, mert "nem hitt benne"? Akkor most ez egy homeopátiás vakcina?
2022. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
22%

Csavargathatod a szavakat ahogy akarod, az a lényeg hogy Csollány közétek tartozott. Isten nyugosztalja előre is!

Ezt a hülyeséget, hogy a gödényista antivaxxer facebookhuszár valami random hasonszőrű facebookhuszár orvos szerint oltva volt, csak ti hiszitek el. Oltott ember nem jár úgy, mint ez a szerencsétlen, de felőlem aztán nyugodtan gondolhatod az ellenkezőjét, ha úgy önnyebb megemésztened, hogy a végeredmény: Team Gödény -1 fő.

2022. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
56%

[link]


1.44-nél kezdődik a lényeg. Emiatt lehet élet halál közt szegény. Az oltás miatt. És nem tudom mit fognak erre kitalálni a hipnotizált oltás fanok, de ő egy szakember, én inkább hiszek neki, mint az itteni hőzöngő buta embereknek. Szóval a ti véleményetek nem érdekel, de hátha pár embernek világos lesz ezután, hogy mi történt vele.

2022. jan. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos elhunyt 🖤
2022. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
82%
Én voltam az első válaszoló... Kaptam választ. Nem örülök neki.
2022. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert a mocskos média hazudott. Covidos volt, ráoltottak ezért halt meg. Ha nem kapott volna oltást még ma is élhetne.


Először a sajtó hazudott, hogy nem volt oltva. (Pl. HVG) Később bevallották, hogy egy Janssent kapott.


Talán ezután sokan elgondolkodnak, hogy többet árt az oltás mint használ. És kiderül végre az igazság, hogy többen meghaltak az oltás következményében.


Remélem eljön a nap amikor az egészért az igazi felelősök a börtönben ülni fognak....

2022. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom szegényt, hogy nem tudott visszatérni és megvédeni magát, elmondani az igazat.
2022. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!