Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2x is oltottak, még is ennyi...

2x is oltottak, még is ennyi ideig beteg vagyok?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, és 2x oltottak pfizerral, még is 1 hónapja beteg vagyok (fáj a tüdőm ha nagy levegőt veszek, és több mint 1 hónapja be van gyulladva a torkom)

akkor jött ki az egész, amikor elmentem edzsére, és 2 óra intenzív kardiót letoltam

majd úgy sétáltam haza, hogy még soha nem éreztem magam annyira fáradtnak

lehet hogy ezért tart ilyen sokáig meggyógyulni, mert adtam egy jó nagy löketet a tüdőmnek?


2021. dec. 23. 13:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Jó kis gyulladás, sose rossz.
2021. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Tesztet csináltál? Pozitív? Ha nem csináltál, csináltass lehet, hogy tüdőgyulladásod van, attól is fájhat a tüdőd.
2021. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán covid? Merthogy arról nem írtál.
2021. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát, elment a szaglásom és az ízlelésem 1 hétre, szóval valószínű hogy az volt
2021. dec. 23. 13:33
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Mikor kaptad a 2. oltást, mikor kezdődtek a tüneteid, volt-e covid teszted és mellesleg orvos mit mond?
2021. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Azért elég felelőtlen az, hogy elment az ízlésed-szaglásod és nem szóltál a háziorvosodnak, nem csináltál tesztet.
2021. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

orvoshoz elmentem, azt mondta nem vészesen csúnya a torkom, ezen kívül nem sok minden történt

a 2. oltást június 4-én kaptam

egy gyorstesztet csináltam itthon, ami negatívot mutatott, de azt kb 3 héttel később már

ami furcsa volt hogy annyira legyengült a szervezetem hogy a nemiszervezem kijött egy condyloma, a nyelvem befehéredett, és egy ponton még a fejem is viszketett egy 2 napig (ezért csináltam a tünetek megjelenése után egy HIV tesztet, mert bár hetero vagyok, de elég sok védekezés nélküli szexben volt részem... a teszt negatív lett)

2021. dec. 23. 13:38
 8/20 A kérdező kommentje:
a gyorsteszt is negatív lett
2021. dec. 23. 13:39
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Nemcsak covidtól tud elmenni az íz- és szagérzés, azt a covid előtt is feltalálták már. Érthetetlen, mért nem mész orvoshoz.
2021. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
A júniusi, alapváltozat ellen kifejlesztett oltás mellett novemberben sajnos már simán lehettél beteg, mondjuk egy variánstól.
2021. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!