Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Végre vége a járványnak?

Végre vége a járványnak?

Figyelt kérdés

[link]


Az Edinburgh Egyetem tanulmány szerint az omikron a kórházi kezelés kockázatát kétharmadával csökkenti a deltához képest. Egy dél afrikai kutatás szerint az omikron fertőzésben szenvedőknél 80%-kal kisebb az esélye annak, hogy bekerüljenek a kórházba, mint a delta fertőzések esetében. Igaz, ha egy páciens kórházba került, már nem volt különbség a súlyos betegség kockázatában.


2021. dec. 24. 16:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

8

Mondjuk a covid mellett másban is sokan meghalnak. Erre jön a covid. Nem tudom mekkora a kapacitása a halottasháznak. Mellé elvileg a covid halottakat máshogy kezelik,lehet külön kell őket tárolni.

2021. dec. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11:Lehet de borzalmas látvány..

Mondjuk nem tudom miért kellett engem ennyire lepontozni. Azért mert látok valamit a saját szememmel és leìrtam? Ezen mi nem hasznos?

2021. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

12

Senkit nem pontozok,de sokaknak ez a hobbija. :D

Ne nézz oda. ;) én hozzaszoktam sajnos a halottakhoz,rengeteget elláttam ( nővér vagyok) de sokszor elfelejtem,hogy ez másnak nem természetes. :(

2021. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#8: Gondolkodj kicsit. Ha kevesebb a beteg, az azért van, mert kevesebben kerülnek be a kórházba, mint ahányan kikerülnek onnan, tehát - ahogy a hivatalos számokból is látszik - lassan lecseng a hullám. Akik kikerülnek, azok vagy meggyógyultak, vagy meghaltak. Utóbbiaknak kell a hűtőkamra és a konténer. És ahogy a #11 írta, nem csak a COVID létezik, másban is halnak meg emberek.
2021. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Én meg temető mellett lakom.
2021. dec. 25. 12:00
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát őszintén már kicsit elegem van... Kb nem volt társadalmi életem másfél évig, betartottam minden szart, oltattam magam 3x. Gondoltam, lesz oltás, őszre vége lesz egész Európában ennek a rémálomnak. Erre mit látunk? Nyugat-európában újra lezárások, maradj otthon, rendezvények lefújása, hetenként változó szabályok, 4. sőt 5. oltás... Itt nálunk még viszonylag normális életünk van most.
2021. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%
Én sem értem azt, hogy Gibraltár vagy Írország miért folytatja tovább. Ha az oltás megoldás akkor nekik már rég abba kellett volna hagyni a cirkuszt. Persze mindeközben ott van Svédország ahol nincs semmi gáz, vagy egész Afrika a másik véglet ahol se lezárás se oltás mégsincs semmi gáz. Nekem kezd úgy tűnni mindenhol csak akkor van gáz ha a kormányok csinálják a fesztivált a rettegést mert különben nincs semmi.
2021. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Annyi az egész, hogy ahol hagyták az eredeti variánst elterjedni ott szépen átment a lakosságon, ezzel szerezve egy bizonyos fokú alap immunitást. Csak sajnos a maradjotthon meg a karantén miatt sokan csak a sokkal aggresszívabb variánsokkal találkoztak először, mikor már mindenki besokallt a lezárásoktól.
2021. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Aki elhiszi még ezt a járványt, írja már le ide, hogy melyik országokban, régiókban folytatják a lezárásokat, az oltások ellenére is. Ha ezt valaki leírja, abból sok mindenre lehet következtetni😃.

Annyit segítek, hogy a fejlett világban, persze csak egyelőre ott, greenpass lesz bevezetve. Ennek semmi köze a járványhoz, oltáshoz valójában. A célja, a társadalmi kontroll, bár a járvánnyal kapcsolatban fogják bevezetni. Ezért célszerűen fenntartják a víruspánikot, bár az emberek egyre kevésbé hiszik már el, ezért sietős az ügy. Bekavart az omikron is, nagy volt az ijedtség vezetői körökben, hogy az omikron kiszorítja a deltát és egy kis náthával megússzák a népek a vírust. Természetesen megszületett a megfelelő kommunikáció az omikronnal kapcsolatban is. Az agytröszt dolgozik ebben az esetben is.

2021. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Afrikában azért nincs gáz, mert náluk rendszeresek a covidnál sokkal súlyosabb járványok, csak azok helyiek.
2021. dec. 25. 17:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!