Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha kötelező lesz az oltás...

Ha kötelező lesz az oltás Magyarországon - mondjuk akár belga mintára - akkor elmész az országból?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 29. 09:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
5%
#7 játszod itt a nagyfiút, de ha egyszer az orrotokra koppintanának, pincsikutyaként állnátok sorba az oltásért. Polgárháború lol. Előzetesbe vennének 10 hangadót, kiszabnának rátok egy havonta fizetendő pénzbírságot és összeomlana a nagy ellenállásotok.
2021. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Zigethy ***** válasza:
66%
Bízzunk benne, hogy nem lesz rá szükség, amennyiben az omikron vagy más variáns által idővel "náthává" szelídül ez. Ám ha mégis így alakulna, én maradnék, és inaktivált vírust tartalmazó vakcinát kérnék (jelenleg minálunk csak a Sinopharm ilyen, de várhatóan elérhetőek lesznek továbbiak is).
2021. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
72%
Nem, mert egyrészt ez Mo.-on sose lesz kötelező; Orbán azért nem olyan hülye hogy kockáztatná a 2/3-át (most már inkább 4/5-ét) egy ilyen húzással. Másfelől én egész egyszerűen akkor sem lennék hajlandó magam beoltatni. Ez az én döntésem, meggyőződésem és pont. Tőlem küldhetnek akármekkora számlát, vagy fejbe is lőhetnek, de akkor sem adom fel az elveimet! :D
2021. dec. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Elmenekülnék Tanzániába, mert ott semmi korlátozás nincsen. Olcsó az élet és az eladott lakásom árából szerényen, de elélnénk életünk végéig munka nélkül a gyönyörű tengerparton.
2021. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
68%
A 11-esnek mik voltak a szülei vagy nagyszülei? ÁVÓ-sok?
2021. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
62%
2021. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
14: miért nem mész amúgy is? A szép tengerpart és olcsó, nyugis élet coviddal vagy anélkül is szuper. Magyarország pedig oltással és anélkül is nyomi. Mit keresel még itt?
2022. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
81%
"miért nem mész amúgy is?" Egyenlőre még van munkám, jövedelmem, itt vannak a régi barátaim, rokonaim, ez a hazám, itt szoktam meg. Nem olyan könnyű nekem csak úgy elmenni, ahhoz nyomós ok kell. Az pedig elég nyomós lesz, hogy nem hagyom magam beoltatni.
2022. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
23%

:) a nagyarcok... Vannak a munkahelyemen ilyen magasan képzett egyedek, pl a takarítónő, még pár betanított munkás akik nem voltak beoltva. Mind hőzöngőtt, hogy az oltással becsippelnek meg agymosottak vagyunk, meddővé válunk majd, meg a gyerekeink is. Meg amúgy is az méreg.

Aztán gondolt egy nagyot a vezetőség, kötelezővé tették. Mind fülét farkát behúzva becsicskult és mentek a méregért/csippért az oltopóntra.


Szóval, az egy dolog itt mit írkálnak, az meg egy másik amikor majd ha kötelező lesz az oltás és megtagadjak, es kapnak ezért penzbüntetést aztán nem telik majd az egészséges havi cigarettaadagra, na akkor majd szépen beoltatjak magukat ők is.

2022. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik már csomagolnak: https://www.youtube.com/watch?v=qdDURicWZiM
2022. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!