Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer oltástól ti is rosszul...

Pfizer oltástól ti is rosszul voltatok másnap?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 10:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

22:03


"Pfizertöl halnak meg a legtöbben"


Akkor pereld be a Miniszterelnököt népirtásért.

2021. dec. 30. 22:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Én már aznap rá néhány órára, annak ellenére, hogy soha semmilyen gyerekkori védőoltástól nemhogy rosszul nem voltam, még az se jelentkezett sose, ami elvileg lehetett volna. Szóval szervezetfüggő ki mire hogy reagál.
2022. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Soha semmi tűtől nem volt bajom, pedig életem első felét kórházban töltöttem, de ez a tű elintézte, hogy az orromat ne tudjam megvakarni azzal a kezemmel, mert nem tudom megemelni

Plusz a kedves kis oltáska 2 napra kiütött, fejfájás, szédülés, hányinger, étvágytalanság, és ha valamiért mégis ki kellett másznom az ágyból, jött az egész testemben az izomláz

De sebaj, Corben Dallas világjegye már a birtokomban

2022. jan. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!