Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3.oltásnak volt olyan mellekha...

3.oltásnak volt olyan mellekhatása pár napig ami akadályozott a munka végzésben?

Figyelt kérdés
Január 3. Án venném fel reggel de tartok tőle hogy kiüt mint az első pfizer. Viszont most nincs időm rá hogy aludjak, szarul legyek stb.
2021. dec. 29. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Én is Pfizert kaptam harmadiknak, semmi gondom nem volt utána.
2021. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Semmi.
2021. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Az első két oltásom sputnik volt, semmi különösebb bajom nem volt tőle, csak kis izomfájdalom, meg fáradtság érzés. 3-nak pfizert kaptam, napközben semmi tünet, éjszakára belázasodtam és durván fájt mindenem + kiszáradtnak éreztem magamat. Algopyrin sok folyadékkal segített. Reggelre elmúlt minden, de olyan voltam, mint a mosott sz*r. Bementem dolgozni, a munkával nem volt gond (irodai munka, fizikait nem bírtam volna) aztán délután otthon lefeküdtem aludni és kisebb megszakításokkal 14 órát aludtam. Utána kb minden a régi volt.

Kollega, akivel egyszerre kaptunk oltást (szintén sputnik után pfizer) megúszta minden ilyen nélkül, pedig ő 60 feletti. Szóval nem lehet tudni előre, úgy vélem.

2021. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Két Astra után kaptam Pfizert. A karom nem fájt vészesen, egy kicsit fáradtabb voltam a szokásosnál, ebéd után szimpla helyett dupla kávét ittam és nem volt semmi baj.
2021. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindhárom oltásnál csak az oltás helye volt nyomásérzékeny, más bajom nem volt. Ez semmiben nem akadályozott.

Ha az első kiütött, akkor jó esélyed van rá most is. Miért nem péntek du.-ra kértél időpontot? Akkor hétvégén kihevernéd.

2021. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi nem volt egyik oltás után sem, hármat kaptam eddig.
2021. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 harebell ***** válasza:
100%
Igazából kiszámíthatatlan, mindenféle tapasztalat van. Mivel benne van a pakliban, hogy rosszul leszel utána vagy aluszékony leszel, én a helyedben inkább úgy időzíteném, hogy legyen utána legalább 1 nap pihenő, ha esetleg kell.
2021. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Szegény oltásellenesek. A fentieket olvasva most biztos szomorúak, hogy még kórházba sem került senki az oltások miatt.
2021. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

8


Én attól vagyok szomorú, hogy két ismerősöm halt meg áprilisban, egyik az első mRNS oltás utáni hajnalban, otthon, egyedül, úgy, hogy már pár órával az oltás után nagyon furcsán érezte magát, a másik pedig kevesebb, mint 48 órán belül az első oltása után. (48 és 52 évesen, mindketten, alapbetegségek nélkül, egyik folyamatos családi nyomásra vállalva az oltást. Az ő szülei azóta a poklok poklát járják lelkileg, mert túl azon, hogy elveszítették az egyetlen gyereküket, úgy érzik, hogy soha nem lesznek képesek megbocsátani maguknak, hogy ők "hajszolták bele" a lányukat az oltásba a folyamatos aggódásukkal - pedig nyilván a jó szándék vezette őket, és az a meggyőződés, hogy az oltással nagyobb biztonságban tudhatják, vagy akár az életét menteti meg adott esetben.


Nekem nagyon visszatetsző volt ez a megjegyzésed, de ha te jobban érzed magad egy ilyen érzéketlen, cinikus és a saját rosszindulatodat másra kivetítő megjegyzésektől, akkor egészségedre.

2021. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

9-es

2 nap alatt 700 ember hal meg átlagosan MO-on. Áprilisban naponta 100 ezren kaptak oltást. Utóbbi csoportból tehát átlagosan 7, magyarul naponta volt tavasszal kb 7 ember, aki úgy halt meg - oltástól függetlenül - hogy az előtte lévő 2 napban kapott éppen. De azért te csak hajtogasd az összeesküvés elméleteidet.

2021. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!