Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő alatt múlik el?Herp...

Mennyi idő alatt múlik el?Herpesz után maradt rózsaszínes picit duzzadt folt.Seb leesett.Bepanthennel kentem a sebet.

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Tarts oda jeget! :)

Napi 2x legalább, de ha van időd jegeld.

Pár nap és elmúlik.

2022. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek népszerű a valaszommal. Nekem a "natur" azaz semmit nem csinálok vele kezelés jött be. /meg, hogy más környezetben mozgok. 2 éve már nem volt./ Szóval amikor kenegettem sokkal nehezebben múlt el. Nálam a lefojasa: 1 nap: érzem kijon, lüktet, stb. 2. Nap. Kijott. 3. Nap: ott van, kiteljesedett, Nap végére kezd sebesedni. 4. Nap: sebes /var képződött rajta./ 5. Nap: seb leesik, elmúlt, minden rendben.
2022. jan. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!